Karadeniz Pet

Bunlarda benim çiftim ve Haşmet

• Konbuyu başlatan armand0
  • Başlangıç tarihi
A

armand0

Guest
Bunlarda benim çiftim

s7wfc.jpg
s7wgd.jpg

Buda evin baş belası haşmet 3 kelime biliyor kafesden çıkardığın zaman girmez bu kadar kafesi sevmeyen kuş görmedim :)
s7wmb.jpg
s7wn6.jpg

MaşAllah eşler birbirine hasta anlaşılan :)

Haşmet de tam bi' zıpır :)

MaşAllah eşler birbirine hasta anlaşılan :)

Haşmet de tam bi' zıpır :)

Çiftler arasında bir sorun yok kardeşim sadece bu aralar dişi tüye girdi biraz sakin duruyor erkekde yanaşınca arada gagayı yiyor haşmet tam zıpır yeme düştüğünden beri bizde aldığım zaman erkek diye almıştım geçen bir arkadaşım haşmete dişi deyince bende konu açmıştım ama erkek olduğuna oda inandı :)

Çiftler arasında bir sorun yok kardeşim sadece bu aralar dişi tüye girdi biraz sakin duruyor erkekde yanaşınca arada gagayı yiyor haşmet tam zıpır yeme düştüğünden beri bizde aldığım zaman erkek diye almıştım geçen bir arkadaşım haşmete dişi deyince bende konu açmıştım ama erkek olduğuna oda inandı :)

Doğrudur ustam :) Hakkınızda hayırlısı olsun.

Maşallah uyumlu bir çift olmuşlar. allah mutluluklarını bozmasın.

Maşallah cift olan kusların oldukca uyumlu gözüküyorlar

maşallah kuşlarına hocam sanırım ikiside 1 yaşın üstünde bol muhabbetler

Maşallah uyumlu bir çift olmuşlar. allah mutluluklarını bozmasın.

Maşallah cift olan kusların oldukca uyumlu gözüküyorlar

Çiftimden hiç bir sıkıntım yok anlaşıyorlar MAŞALLAH diyelim nazar değmesin :)

maşallah çok güzel kuşlar yemlikde havuçmu var turuncu renk

Evet 2 haftada bir yemlik dolusu veririm içine nijerde atarım ama bittiği için bu sefer sadece havuç verebildim çok seviyorlar havuçu

Çok mu çok güzeller. Canın mı sıkıldı otur izle bunları. :) Ne sinir kalır ne stres... Maşallah.

Çok mu çok güzeller. Canın mı sıkıldı otur izle bunları. :) Ne sinir kalır ne stres... Maşallah.

Aynen öle yapıyorum bende birbirlerine bu kadar ilgili olmaları şaşırtıyor beni hep yan yanalar birtek mama ve havuç verdiğimde tek yemlikten olduğu için dişi hemen yemek istiyor erkekde yanaştığı zaman hemen gagalıyor ama bu sorunuda yarın hallediyorum yeni bir kafes siparişi verdim çifthane olarak ama bölmeyi düşünmüyorum geniş olsun rahat hareket etsinler.