Karadeniz Pet

bunlarda benim es kuslarim :)

piuu

Meraklı Üye
Yorumlarinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar.

Son düzenleme:
Malesef acilmiyor hizliresim.com yukleyiniz urlsini y
Kopylayin forum yazan yer

Erkekleriniz cok guzel disilerinizide kizistirmaniz lazim 2.fotodaki disi daha hazir degil

Lutinoların çok güzel ama arkadaşa katılıyorum dişilerin kızışması lazım yavru için bol vitamin vermen lazım..

Bende ilk resimdeki gibi Albino-Lutino çift yapmaya çalışıyorum, ancak bir türlü bulamadım. Olanlarda satmıyor. Maşaallah sizinkiler çok güzel

Çiftler bırbırını gormesın.

Arkadaslar disilerimin ikiside kizgin degil bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Çiftler bırbırını gormesın.

Nedenini ogrenebilirmiyim

Arkadaslar disilerimin ikiside kizgin degil bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Nedenini ogrenebilirmiyim

Uretıcıler genelde tavsıye edıyor. Herhalde dıkkatleri dagılıyor ya da sarkıntılıklar vb durumlar oluyor.

Uretıcıler genelde tavsıye edıyor. Herhalde dıkkatleri dagılıyor ya da sarkıntılıklar vb durumlar oluyor.

Bende sizlerden ogrendigim kadariyla ne kadar cok es kus o kadar uretim biliyorum. cifthane uretimhane misali

Bende sizlerden ogrendigim kadariyla ne kadar cok es kus o kadar uretim biliyorum. cifthane uretimhane misali

Önemli olan çiftleşme sesi ve yavru sesi duymasıymıs. Çifthanede de araya tahta konulmalıymıs.