Karadeniz Pet

Bunlarda benim kuşlarım

• Konbuyu başlatan kenan
  • Başlangıç tarihi
K

kenan

Guest
spyhv.jpg

spyl9.jpg
G]
spynv.jpg
[/IMG]
spyq0.jpg
spyt6.jpg
sim.com/1f/g/spys7.jpg[/IMG][/IMG]
Arkadaşlar bunlarda benim kuşlarım dişiyi geçen ay aldım erkeği 30 günlüktü aldım konuşuyor balkonada benle çıkıyor balkondada fotoğrafını çekip attım inanmıyanlar olabilir diye birde kakariki papağanım var oda evcil omuzumdan inmiyor en büyük belası erkek muhabbet kuşum :)

Diğer resimler çıkmamış hemen atıyorum özür dilerim

Kim muhabbet kuşunu çıkarıp dışarda balkonda resim çekmeye cesaret edebilir :D Benle damada çıkıyor omuzumdan inmiyor

oy maşallah cok güzeller.

Özgürlüğün tadı başkadır kenan dikkat et

Özgürlüğün tadı başkadır kenan dikkat et

Haklısın kardeş hayvanlarında kendine göre bir karekteri bir huy yapısı vardır ben bunu çok iyi biliyorum hayvanın aklını çok iyi okuyabildiğime inanıyorum nezaman ne yapacak diye aklını okuyorum adeta hayvanları çok seviyorum hemde hepsini

Maşallah kusların cok güzelmis

Aman hocam,sen yine de çok güvenme aranızdaki muhabbete. Bizim de Çapkınla balkonda çekilmiş videolarımız vardı, inanmayanlar için çekmiştik. Ama geriye sadece videeoları kaldı, bir gitti o gidiş. Dünyaları da versem geri gelmedi :(

Maşallah kuşlar güzel fakat giderse, geri dönüşü imkansız olabilir. (inşAllah gitmezde)

Maşallah, Ezel beye katılıyorum ben 2 defa açık alanda uçurup sesimle verdiğim komuta göre geri gelen kuş yetiştirdim, inanmayan hadi canım diyenler olabilir, 1 muhabbet 1 Sultan papağanı, muhabbetim geri geldi, papağanım 2 kere geldi üçüncüde kırlangıç sürüsüne karıştı gaza geldi ben Sultan'ın o kadar hızlı uçtuğunu tahmin bile edemezdim. Hızla geldi yanımda duramadı pike yaptı sürüyle beraber kayboldu. Hani bi kulağında olsun