Karadeniz Pet

Bunlarda benim kuşlarım

• Konbuyu başlatan kenan
  • Başlangıç tarihi
Maşallah kuşlarınız çok güzel yanlız özgürlüğü abartmayın :D

Kuşu dışarda salmıyorum sadece benim yanımdan omuzumdan ayrılmaz kuşun huyunu bana olan bağlılığını bildiğim için çıkarıyorum şuan 9 aylık ve 2 aylıktan itibaren dışarıya çıkıyor bundan önceki ölen kuşum 9 yaşında öldü ve oda 5 aylıktan itibaren dışardaydı merak etmeyin kuşu eğitmek benim işim :)

maşallah kuşların çok güzelmis valaha yalan söylemim ben cesaret edemem ola ki kaçar ise kızım beni eve almaz baba kusumu getir diye :)

Kenan hocam biraz eğitim ile bilgi verirmisin kuşa nasıl vavranıyorsun ne yemi veriyorsun iyi birşey yaptıgı zaman kuşa ödül veriyormusun v.s bilgiler verirsen sevinirim. Teşekkürler.

cesaretten kastın kusun kaçıp girmesi yada başka bisi değil kızımın gazabi kuşlarıni bizden daha cok sevdiği için sürekli aglayip kuşu isteyecek birde bu açıdan dusun bakalım ozaman demek istedigimi anlarsın

kenan kardeşim

Kenan hocam biraz eğitim ile bilgi verirmisin kuşa nasıl vavranıyorsun ne yemi veriyorsun iyi birşey yaptıgı zaman kuşa ödül veriyormusun v.s bilgiler verirsen sevinirim. Teşekkürler.

Tamamen kuşun ne yapacağını huyunu bana olan güvenini göz önünde bulundurarak hareket ediyorum ödül vs gibi hiç bişey yapmıyorum kuşun dilinden anlamak yeterli kendi kuşumla kurduğum bağ kuvvetli onu anlıyorum istediklerini biliyorum bu çok önemli

cesaretten kastın kusun kaçıp girmesi yada başka bisi değil kızımın gazabi kuşlarıni bizden daha cok sevdiği için sürekli aglayip kuşu isteyecek birde bu açıdan dusun bakalım ozaman demek istedigimi anlarsın

kenan kardeşim

Ben size bişey söylemedim sadece kendim için örnek verdim cesaretle alakası yok diye

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kenan kuşların harika balkonda kuşu çıkarmanada hayran kaldım :D

Hey maşallah aslan parçası hepsi. :) Yalnız erkek muhabbet kuşun acayip yiğit bir şey. :)

maşallah sarı olanı değişikmiş kafasındaki kırmızı leke çok hoş

maşallah sarı olanı değişikmiş kafasındaki kırmızı leke çok hoş

Evet Koyu bi Galatasaraylıyım o yüzden rengi çok hoşuma gitti :) Kakariki papağınıdır elimde durmayı çok seviyo ama gagası çok kuvvetli sinirlendimi çok kötü ısırıyo kovalıyo beni resmen

Evet Koyu bi Galatasaraylıyım o yüzden rengi çok hoşuma gitti :) Kakariki papağınıdır elimde durmayı çok seviyo ama gagası çok kuvvetli sinirlendimi çok kötü ısırıyo kovalıyo beni resmen

maşallah diyelim :) papağanların gagaları çok kuvvetli oluyor dikkat etmek lazım

Papağanın çok güzel bende almayı düşünüyorum öyle bişey

Bu türü tavsiye etmem sabahları resmen bağırıyo bazen satasım geliyo bunu :D