Karadeniz Pet

Bunlarda Benim Kuşlarım !...

Murat ÖZYÜREK

Paylaşımcı Üye
--->erkek çok istekli ama dişi isteksiz...bazen dişi çok istekli hatta erkeğe ayak atmaya bile çalışıyor...yorumlarınız alabilir miyim...yavru almak istiyorum ama herhalde şu sıralar zor gibi...( maşaallah'larınızı esirgemeyin )

[YOUTUBE]Md7DM1jB9kA[/YOUTUBE]

Murat Bey maşallah kuşlarınız çok güzel. Erkek kızışmış fakat dişi tam kızışmamış gibi. Mama takviyesi yapıyor musunuz? Birde kafesi net göremedim fakat tünekleri kafesin kısa kenarına paralel olacak şekilde yerleştirirseniz alanı arttırmış olursunuz ki kuşlar da tünekten tüneğe zıplamayı çok sever özellikle erkek kuş kur yaparken bunu çok yapar

Murat Bey maşallah kuşlarınız çok güzel. Erkek kızışmış fakat dişi tam kızışmamış gibi. Mama takviyesi yapıyor musunuz? Birde kafesi net göremedim fakat tünekleri kafesin kısa kenarına paralel olacak şekilde yerleştirirseniz alanı arttırmış olursunuz ki kuşlar da tünekten tüneğe zıplamayı çok sever özellikle erkek kuş kur yaparken bunu çok yapar

teşekkür ederim...evet mama takviyesi yapıyorum...tüneklerin yerlerini dün değiştirdim...aynen öyle oldu tünekler değişince bir hareket bir hareket sormayın :) çok hoşlarına gitti...dişi kuş çok uyanık,resmen erkeği aldatıyor...erkek kuş kusuyor o da karnını doyuruyor,karnı doyunca da erkeğe gaga vurup yanından uzaklaştırıyor,erkek de ne yapsın garip bir beklentisi :) olduğu için ses çıkartmıyor :)

Videodan da belli oluyor zaten. Maşallah renkleri çok güzel. İnşallah yavrularında renklerini kısa sürede görürüz :D

Maşallah güzel kuşlarınız, yakında yavrularını da görürüz inşallah.

maşallah kuşlarınız gerçekten çok güzeller özellikle erkek olan çok sevimli. kuşlarınız hangi ırk birde sizinle iletişimleri nasıl yani evciller mi?

Çok güzel bir çift olmuş bayan her zaman ki gibi nazlı. Ama olur bu iş ;)

maşallah kuşlarınız gerçekten çok güzeller özellikle erkek olan çok sevimli. kuşlarınız hangi ırk birde sizinle iletişimleri nasıl yani evciller mi?

petshopcu çek dedi ama...erkek yerli olabilir...dişi de çek kırması olabilir...ustalara sormak lazım...maalesef insana alışık değiller...ele falan gelmiyorlar...

maşallah kuşlarınız çok güzelmiş kısa zamanda yavrularını alırsınız inşallah.

kuşlarınız yerli ..erkek çok kızgın ve hazır ama dişi baya bekletecek sizi gibi geliyor bana..kızgın bir dişi olsa erkek hemen hazır diyebilirim..

kuşlarınız yerli ..erkek çok kızgın ve hazır ama dişi baya bekletecek sizi gibi geliyor bana..kızgın bir dişi olsa erkek hemen hazır diyebilirim..
eyvallah...
dün akşam bu kuşları aldığım yere gittim...satıcı hala ısrarla bu kuşlar 2 kuluçka geçirdi diyor ? nedense inanamadım...satıcıya emin misin bunların eş olduğundan dedim...evet dedi hemde 2 kere kuluçka geçirdiler dedi ? ben pek zannetmiyorum ama satıcıya hafta sonuna kadar beklerim sonra getirir başka kuşlarla değiştiririm dedim... tamam dedi...bilmiyorum beklesem mi ? yoksa yerine başka bir çift mi alsam yada erkeğe daha kızgın bir dişi mi bulsam ? karar veremedim...