Karadeniz Pet

Bunlarda benim Mavişler :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar ben cem biraz geç bir tanışma partisi oldu fakat anca vakit ayırabildim derslerden iş güç derken . şuan kütahyada yaşıyorum okulum sebebiyle aynı zamanda futbol hakemliği yapıyorum normalde balıkesir-erdekliyim hayvanları genel olarak seviyorum diyebilirim fakat kuşlara özel bir ilgim var her türden kuşa sahip olmak istiyorum diyebilirim :D şuan hedefimde sahip olmak istediğim tek bir muhabbet kuşu kaldı onuda hiçbiryerde bulamadım şuana kadar . sizlere kuşlarımı göstermek isterim sizin için hepsini bir yere toplamaya çalıştım

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

Umarım kuşlarımı beğenirsiniz :)

;)

Maşallah kardeşim ama çift olanları ayrı kafese alman lazım.Bu arada "hedefimde sahip olmak istediğim tek bir muhabbet kuşu kaldı" merak ettim arayıpta bulamadığınız hangi ırk :)

Maşallah diyeyim öncelikle ama aynı kafes bende de var küçük gelmiyor mu bukadar fırlamaya :)

Maşallah kardeşim ama çift olanları ayrı kafese alman lazım.Bu arada "hedefimde sahip olmak istediğim tek bir muhabbet kuşu kaldı" merak ettim arayıpta bulamadığınız hangi ırk :)

normalde hepsi ayrı yerde zaten şimdilik güzel cıksınlar diye oraya topladım :D

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/cinsleri-neler-13379.html

açtıgım konudaki 1 ve 4 numaralı kuşları istiyorum :D bulamadım yok yer yarıldı dibine girdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

sarı kuşum yumurtlayacak zaten onu yyumurtladıktan sonra suni döllemeyi düşünüyorum :D

Tüyleri kadar ömürleri olur inşallah kardeşim.Tekrardan Maşallah hepsi birbirinden güzel :)

Cok guzeller masallah ..

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Maşallah harika kuşlar. Allah uzun ömür versin

Maşallah kardeşim. Kuşlar çok güzel. Hele hele albinoya bayıldım. Bu arada hakemlik yapıyorsan Balıkesirspor'un sağ beki Caner Arıcı'yı tanıyorsundur. Onunla hemşeriyiz Nevşehir/Gülşehir doğumlu.

Maşallah kardeşim. Kuşlar çok güzel. Hele hele albinoya bayıldım. Bu arada hakemlik yapıyorsan Balıkesirspor'un sağ beki Caner Arıcı'yı tanıyorsundur. Onunla hemşeriyiz Nevşehir/Gülşehir doğumlu.

samimi olarak tanımıyorum açıkcası ama tanıyorum yani iyi insandır kendileri :)

maşallah kuslarınız cok guzel tüyleri kadar ömürleri olur inşallah

furkan senin işin zor kuşlarda bayrak kaldırma çiftleşme yok bu gün diye he (şaka) güzel kuşların var ama 5 iriyse alltı yedi ayda anca çiftleşme olur dişi büyük onda ayak atıyo anlaşıldığı gibi