petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bunlarda benimkiler :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Kuşları saldığımda yanımdan ayrılmıyolar :D Salıyorum gitsin başka yerlerde dolaşsın diye geliyolar tabletle forumda takılırken :D Müzikde açıyorum radyodan stres atyıolar beyaz bitlenmiş heralde ikiside temizliyo :D [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:01 --

Annemim çiçeği kırdılar çaktırmadan yapıştırdım öyle dik druyo ama dokununca düşüyo olsun canları sağolsun :D

2. Tevfik AKTUNÇ

Maşallah güzeller ama Sarı kuşun hasta gibi duruyor sanki.

3. kartall82

kartall82 Guest

maşallah kuşlarınız güzelmiş

4. Hürkan YILMAZ

Abi bende anlamadım durgunluk var gözündede mantar varmış galiba veterinere götürcem tanıdıımız bi güzel bakar .

5. Aysetursak

Maşallah ya çok sevimliler :)

6. Hürkan YILMAZ

En son herzaman erkek (beyaz albino) çıkıyo biraz korkak bide erkek olcak kapyı açtığım gibi 2 dişi kuşumda çıkıyolar direk omuza ele başa oynamak istiyo keratalar :D

7. Samet Çağlar

Maşallah kuşların çok güzelmiş..

Sayfayı Paylaş