Karadeniz Pet

Bunlarda Benimkinler ( Yavrularda Büyüyoor )... :)

Yiğit SERİNSÖVÜT

Meraklı Üye
Merhabalar herkese ;

Forumda böyle konuları severek takip ettiğim için bende başlangıç olarak resim paylaşıyım dedim. 4 ay önce aldığım çiftimin 10.12.2015 tarihinde yavrularım çıkmaya başladı. 5 yavrum var hepsi sağlıkla büyümeye devam ediyorlar. Evde gün gün büyümelerini takip etmek gerçekten çok keyifli. Şuan ki heyecanım yavrular acaba ne Renk olucak. Bekliyorum bakalım tüylerimiz çıkmaya başladı. Resimleri paylaşıyorum keyifli hobiler herkese... :)

Anne - Babamız

Yavrularımız İlk Zamanlar..

Mama Keyfii

Son Zamanlarımız Artık..

Bu çirkin şeylermi daha sonra renklenip güzelleşecek:) Maşallah güle güle besleyin.

Maşallah anne ve babaları da yavrular da çok güzeller. Çıkacak tüyleri kadar ömürlü olurlar inşallah:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah çok güzel bir ciftiniz var ve yavrularinizda çok tatlı Allah nazardan sakinsin olmayanlara da nasip eylesin inşaallah

Maaşallah çiftiniz çok güzel.yavrularada maaşallah epey büyümüşler kanat uçları sarı gibi görünüyor :) keyifle besleyin.

Bu çirkin şeylermi daha sonra renklenip güzelleşecek:) Maşallah güle güle besleyin.

İnsan gerçekten inanamıyor. Hergün yuvalığın kapağını açtığımda farklı bir değişiklik görüyorum. Büyümeleri zaten normal ama gözleri açılıyor sonra tüyler büyüyor yavaş yavaş. Güzel dilekleriniz için teşekkürler..

Maşallah anne ve babaları da yavrular da çok güzeller. Çıkacak tüyleri kadar ömürlü olurlar inşallah:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha güzelleri sizlerin olsun. İnşallah sağlıkla sorunsuz tamamlarız kuluçkayı çünkü anne babayı tanımıyorum şuanlık çok anaçlar şüphem yok ama kıskançlık olur yavrulara zarar verirler diye korkmuyor değilim..

Maşallah çok güzel bir ciftiniz var ve yavrularinizda çok tatlı Allah nazardan sakinsin olmayanlara da nasip eylesin inşaallah

Teşekkürler , amin gerçekten herkese nasip etsin Allah. Ufak çaplı bir üretimhanem vardı 10 çift kadar askerlik dolayısıyla sattım fakat evde bu kadar yakınken yavru almak bambaşka bir duyguymuş. :)

Maşallah, bereketli olsun..

Teşekkürler abicim.

Maşallah çok güzeller.

Sağolun. Allah çok daha iyilerini sizlere nasip etsin..

Maaşallah çiftiniz çok güzel.yavrularada maaşallah epey büyümüşler kanat uçları sarı gibi görünüyor :) keyifle besleyin.

Teşekkürler gülşen hanım. Çok daha iyileri sizlerin olsun. Kesinlikte doğru gördünüz resimlerden pek belli olmuyo diyodum fakat sarılık görünüyo ama nasıl bi sarı atcak bu iki fırlama merak ediyorum :)

Son düzenleme:
maşallah hepsi annesi renginde olmuş. sağlıkla büyüsünler :)

Maşallah.Anneye çekmiş çoğu.

Masallah anne babada yavrularda gayet saglikli gorunuyor..Umarim sag saglim yeme duserler.

Maşallah kuşlarınıza,yavruların uçtuklarınıda görürsünüz inşallah.

Maşallah Yiğit kardeşim sana bol bol bereketli üretimler diliyorum onların zevki bir başka :)

Maşallah kuşlarınıza,yavruların uçtuklarınıda görürsünüz inşallah.

Teşekkürler umarım görürüm , büyümelerini heyecanla izliyorum..

Maşallah Yiğit kardeşim sana bol bol bereketli üretimler diliyorum onların zevki bir başka :)

Sağol kardeşim. Sanada keyifli hobiler paha biçilemez bir zevk yavaş yavaş büyümelerini izliyorum. Yeni fotoları eklerim 1-2 güne biraz daha büyüsünler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Klasik yeşil gibi durmuyo bence güzel bir renk geliyor. Maşallah :)

Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun.