Karadeniz Pet

Burası da Bizim Üretimhane Yerimiz

Fatih Köle

Paylaşımcı Üye
Burası da Bizim Üretimhane Olacak... Şimdilik hiç bir şey yok fakat bir şeyler yaptıkça resim ekleyeceğim.

9 * 10 metre karelik bir alan. Önce tabanı yapılacak kendimiz yapacağız burada tüm işlemleri.

Sonra tavan ve duvarların boyası. Sonra box ve salma kafeslerin yerleştirilmesi. Vs Vs.

Havalandırma için cam yok fakat havalandırma motorları mevcut. onu günde bir kaç kere çalıştıracağım içeriye temiz hava veriyor.

İnşallah istediğimiz gibi bir şey olur. Sizinde önerileriniz olursa dinlemek isterim..

Buda ilk ve boş resimler.

11111.jpg

Hayırlı olsun ses yalıtımı yaptırdınızmı

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olur inşallah :) içerisi kaç derece ?

Hayırlı olsun ses yalıtımı yaptırdınızmı

Ses yalıtımı yaptırmadım tafanda ısı yalıtımı var ama fazla ses çıkar mı bilemiyorum şimdi.

Ses yalıtımı için olursa ne kullanabilirim.

Hayırlı olsun yer kendinizin mi kiralık mı ?

valla yer apartmana ait. Ama sığınak olduğu için fazla bir sorun olmaz sanırım. Olursa hemen başka depoya geçeriz yer çok anlayacağınız. :)

imkanınız varsa kümese su gideri koyun temizlik çok rahat olur . Ses yalıtımı içinde özel malzemeler var ısı yalıtımı malzemesinin bir benzeri internette var araştırın

imkanınız varsa kümese su gideri koyun temizlik çok rahat olur . Ses yalıtımı içinde özel malzemeler var ısı yalıtımı malzemesinin bir benzeri internette var araştırın

Tabanı fayans yapacağım temizlikte kolay olur gider koyamam çünkü mesafe uzak.

Ses yalıtımı içinde bakarız artık.

Ses yalıtımı yaptırmadım tafanda ısı yalıtımı var ama fazla ses çıkar mı bilemiyorum şimdi.

Ses yalıtımı için olursa ne kullanabilirim.

Ses yalıtımı kopukleri var nette araştırın bulursunuz

inş istediginiz gibi olur hayırlısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Benim bir önerim olacak yavru saglam kan yavru ile bu işe başlamanı tavsiye ederim 2 3 ay bekle kendin eş yap yorgun kuşlarla başlama bence.

Taban İçin Fayans döşeme işlemine başladım. İş biraz yavaş gidiyor ama bu bir iki hafta içinde bitireceğim inşallah.

r1.jpg

çok güzel olacağa benziyor, kolay gelsin...
bence en önemlisi havalandırma...
ona çok dikkat edin...

Kolay gelsin
hayırlı olsun
bitince bide maliyet
paylaşırsınız artık

Yorumlar için teşekkürler.

Havalandırma sorununu burası bir sığınak aslında ama buraya bir sistem kurulmuş dışarıdaki havayı içeriye üfleyen bir sistem. Günde 3 4 saat bunu çalıştırsam yeterli olur sanıyorum.

Maliyet içinse her şeyi bitireyim yazarım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

Taban Fayans Bitti. Derzleri vs bitirdim resimde yok ama derzli hali sonra bitmiş halini komple çekerim. Daha temizlik ve boyası var :)

N9rZLO.jpg

Duvar bölmesini bugun bitirdim üstüne alçı çektim. Alçısız ve kapısız resim bu :)

oYrOdm.jpg

Q4ZVzZ.jpg

Yarında 2 piriz ve ışıklandırma tesisatını çekiyorum. hafta içide boya temizlik ve 6 gözlü box kafesimizi yerleştiririz... Box kafese led ışık çekeceğim bu arada zaman ayarlı olarak.

Ben böyle bir yer bulamadım gitti, hayırlı olur umarım, yalıtım için 5 lik ısı yalıtım strafor al yapıştır tavana gitsin yeterli olurum sanırım, ısıtmasını nasıl yapacaksın, malum ankara soğuk

Ben böyle bir yer bulamadım gitti, hayırlı olur umarım, yalıtım için 5 lik ısı yalıtım strafor al yapıştır tavana gitsin yeterli olurum sanırım, ısıtmasını nasıl yapacaksın, malum ankara soğuk

Tavanda 5 lik strafor var sağolsun bina da yalıtım çalışması vardı buraları da yaptılar.

Isı için de kışın ufo yakarım şuan çok soğuk değil depo olmasına rağmen. Herşeyi ile kendim uğraşıyorum o zorluyor biraz beni. Yoksa çoktan bitirmiştim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Kapımızı Taktık.
121362.jpg

Elektrik için 2 adet priz yeri ayarladık ve son bağlantı yerleri kaldı.
2d876f.jpg

Odayı boyama işlemi tamamlandı.
328c10.jpg

4c23e6.jpg

Ve en son olarak temizlik yapayım dedim. Yarın öbür gün box kafesimi yerleştireceğim buraya :)
5.jpg

6.jpg