Karadeniz Pet

burnunda bir şey var ?

Evet benim kusum un da burnuna sürekli kaçar yem kabukları ben genelde yapıyorum arka arkaya hapşırma oluyor bi zararı yok zaten deneyin bence hapsura rak atacaktir

teşekkür ederim bu yapabileceğim bir şey. ama benim kuşta sanıyorum ki bir kaç aydır var bu kabuk. hapşurmakla çıksa şimdiye kadar çıkmaz mıydı:( bende yarın kuştan anlayan bir veteriner arayacaktım.

teşekkür ederim bu yapabileceğim bir şey. ama benim kuşta sanıyorum ki bir kaç aydır var bu kabuk. hapşurmakla çıksa şimdiye kadar çıkmaz mıydı:( bende yarın kuştan anlayan bir veteriner arayacaktım.

siz bilirsiniz bir zararı yok sonuç da denemenizde

Giren kabuk vb. burun deliğinden baya büyük gibi. Nasıl girmiş şanssız yavrucak. Allah yardımcınız olsun.

burun deliğine pamuklu suyu batıracaktınız 2-3 kere hapşurdumu peki

Hapşurmayla çıkacak gibi durmuyor. Uzman eli değmesi lazım. Geçmiş olsun kardeşim en kısa zamanda kuşun düzelir inşAllah :(

Son düzenleme:
burun deliğine pamuklu suyu batıracaktınız 2-3 kere hapşurdumu peki

hapşurdu ama ben baktığım da baya büyüktü çıkacak gibi değil :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Giren kabuk vb. burun deliğinden baya büyük gibi. Nasıl girmiş şanssız yavrucak. Allah yardımcınız olsun.

evet gerçekten büyük hiç bilmiyorum nasıl girdiğini. ama sanırım sahiplendiğimizde de vardı. çünkü geldiğinde ceresi çok koyu kahveydi ve kabuk bağlamıştı kızgınlıktan delikleri fark edemedik sanırım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Hapşurmayla çıkacak gibi durmuyor. Uzman eli değmesi lazım. Geçmiş olsun kardeşim en kısa zamanda kuşun düzelir inşAllah :(

Allah razı olsun kardeşim sağolasın inşallah.

En iyisi bi veterinere gotur onlarin kendine gore yontemleri vardir sakin ha devlet veterinerine goturmeyin aldirmiyorlar yok bisiyi diyip gidiyosun.Dikkat

arkadaşlar hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun. [EMAIL="o@emre224" [MENTION=13142]emre224[/MENTION][/EMAIL] arkadaşımızın dediği yöntemi az önce tekrar denedim kuşum hapşurdu ama yine çıkmadı. kuşu elime aldığımda ki bağırmasına dayanamadığım için çok ayrıntılı bakamıyordum. ama şimdi bi cesaret geldi baktım iğneyle çıkarmaya uğraştım. ordaki şey kabukta değildi iğne o şeyden burnuna falan değmiyordu yani. kuşum da çok sakin durdu izin verdi bakmama. ve burnundan hapşurunca sıvı geldi ve ordaki şeyi yukarı doğru kabarttı bende iğneyle aldım çok şükür. ve kırılmış yem olduğunu sandığım bir şey çıktı epeyce büyük. burnuna vazelin sürdüm her ihtimale karşı şuan çok iyiyiz.. hepinize tekrar teşekkürler özellikle [MENTION=13142]emre224[/MENTION]'e :)

arkadaşlar hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun. [EMAIL="o@emre224" [MENTION=13142]emre224[/MENTION][/EMAIL] arkadaşımızın dediği yöntemi az önce tekrar denedim kuşum hapşurdu ama yine çıkmadı. kuşu elime aldığımda ki bağırmasına dayanamadığım için çok ayrıntılı bakamıyordum. ama şimdi bi cesaret geldi baktım iğneyle çıkarmaya uğraştım. ordaki şey kabukta değildi iğne o şeyden burnuna falan değmiyordu yani. kuşum da çok sakin durdu izin verdi bakmama. ve burnundan hapşurunca sıvı geldi ve ordaki şeyi yukarı doğru kabarttı bende iğneyle aldım çok şükür. ve kırılmış yem olduğunu sandığım bir şey çıktı epeyce büyük. burnuna vazelin sürdüm her ihtimale karşı şuan çok iyiyiz.. hepinize tekrar teşekkürler özellikle [MENTION=13142]emre224[/MENTION]'e :)
Gecmis olsun cok mutlu oldum :)

gözünüz aydın geçmiş olsun

amin inşallah çok sevindim rica ederim mubişinizin rahatlamasına çok sevindim inşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız karşılaşırsanız da tuzlu su bire bir:)

amin inşallah çok sevindim rica ederim mubişinizin rahatlamasına çok sevindim inşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız karşılaşırsanız da tuzlu su bire bir:)

inşallah hiç kimse böyle bir durumla karşılaşmasın. siz tekrar nasıl oldu diye sormasanız ben bir daha denemezdim. sizin sayenizde oldu tekrar çok sağolun :)

inşallah hiç kimse böyle bir durumla karşılaşmasın. siz tekrar nasıl oldu diye sormasanız ben bir daha denemezdim. sizin sayenizde oldu tekrar çok sağolun :)

inşallah muhabbet kuşlarımız hep sağlıklı sevecen olsunlar yeter:)

Kusun kendi döktügü tüylerin bazilari cok ince olur , onu burun deligine sokarak cikarmayi deneyin. Igne sart degil tehlikeli bence...

Biri bayiltabilirsin demis. Nasil bayiltirsin ? Cok merak ediyorum. Kafasina vurarak degildir umarim...

Geçmiş olsun öncelikle... Keşke veterinere götürseydiniz daha az riskli....

Geçmiş olsun kardeşim valla bende sevindim nasılda masum bakıyor

Geri