Karadeniz Pet

Burnundan kan geldi??

cixsower

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar 1 hafta önce tekrar kanamıştı burnu mavişin bu sabah tekrar az kan vardı temizledim azcönce baktım tekrar kanamış sag burun deliginden geliyo hep lütfen yardım edin ne yapabilirim burdaki veterinelde bişi anlamıyolar kavga flnda etmedi hareketleride gayet normal ??

Burundan kan gelmesi dış neden değil bir hastalık belirtisidir burada yapılan her yorum sadece tahmin niteliği taşır veterinere gitmeniz gerekiyor anlayan birini bulun tabi.

Burundan kan gelmesi dış neden değil bir hastalık belirtisidir burada yapılan her yorum sadece tahmin niteliği taşır veterinere gitmeniz gerekiyor anlayan birini bulun tabi.

Ben şuan mardindeyim ve burda anlayan kimse yok ne yapıcagımı bilyorum çok kıtmetli benim için maviş odam biraz soguk sabahları dershanede oldugum için sobayı yakamıyorum acaba soguktan olamazmı ? Üstlerini örtüyom ama

Ben şuan mardindeyim ve burda anlayan kimse yok ne yapıcagımı bilyorum çok kıtmetli benim için maviş odam biraz soguk sabahları dershanede oldugum için sobayı yakamıyorum acaba soguktan olamazmı ? Üstlerini örtüyom ama

Keyfi yerindemi peki yem yemesi hal ve hareketleri.

Bir şey diyemiyorum sorun yok devam et deriz yarın yoğun kanama geçirir vefaat edebilir sorumluluk almakta istemiyoruz bir yönden. Anlayan bir veteriner bulmanız gerekiyor.

Arkadaşı aradım belki yara oluşmuştur vazelin sür biraz dedi hareketleri normalse bişi olmaz dedi ? O anlıyo az çok

Anlayan hiçkimse yoksa hiç bir müdahele etme oda sıcaklığında tutmaya çalış . Bir müdahele sonucu kuşunuz dahada kötüleşir . Yemini falan açık verme alıkıllı yemlik al ki yem bozulmasın , inşallah bir şey olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Kısacası bilmediğin işlere karışma , bilmeyenlerese karıştırtma . İnşallah bir bilen bulursun ama , bilmeden bir şey yapma .

Anlayan hiçkimse yoksa hiç bir müdahele etme oda sıcaklığında tutmaya çalış . Bir müdahele sonucu kuşunuz dahada kötüleşir . Yemini falan açık verme alıkıllı yemlik al ki yem bozulmasın , inşallah bir şey olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Kısacası bilmediğin işlere karışma , bilmeyenlerese karıştırtma . İnşallah bir bilen bulursun ama , bilmeden bir şey yapma .

Zaten kapalı yem kulanıyorum şuan oda sıcaklıgı iyi inş düzelir biran önce herşey için saolun

İnşallah , fotoğrafını gönderebilirmisin , boydan

valla istanbulda yaşamama rağmen benim bile burnum kanadığı oldu sert soğuk havadan eğer kuş çarpmadıysa bi yerler kuru havadan olabilir keskin soğuklar falan biz insanların bile kanıyorsa onlarınkininde kanaması kadar doğal birşey yok. sıcak havalarda bu durumla karşılaşmadıysan büyük ihtimalle havadan kaynnaklanıyor ama genede en sağlıklısı veterinere göstermek bizimkisi sadece tahmin kesin bir kanı değil

Mavişi bu sabah veterinere götürdüm enfeksiyon mikrop fln kapmış dedi bana ERİTROTEK adlı bi toz verdi suyuna karıştırdım inş düzelir artık ilaç mikrop enfeksiyon için degilmi içim rahat degil bilgi verirseni sevinirim ?

Son düzenleme:
Geri