petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Burnundan kan geldi??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cixsower tarafından 7 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar 1 hafta önce tekrar kanamıştı burnu mavişin bu sabah tekrar az kan vardı temizledim azcönce baktım tekrar kanamış sag burun deliginden geliyo hep lütfen yardım edin ne yapabilirim burdaki veterinelde bişi anlamıyolar kavga flnda etmedi hareketleride gayet normal ??

2. Tunç ÇAĞATAY

Burundan kan gelmesi dış neden değil bir hastalık belirtisidir burada yapılan her yorum sadece tahmin niteliği taşır veterinere gitmeniz gerekiyor anlayan birini bulun tabi.

3. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Ben şuan mardindeyim ve burda anlayan kimse yok ne yapıcagımı bilyorum çok kıtmetli benim için maviş odam biraz soguk sabahları dershanede oldugum için sobayı yakamıyorum acaba soguktan olamazmı ? Üstlerini örtüyom ama

4. Tunç ÇAĞATAY

Keyfi yerindemi peki yem yemesi hal ve hareketleri.

5. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    EveT herşeyi normal eskisi gibi

6. Tunç ÇAĞATAY

Bir şey diyemiyorum sorun yok devam et deriz yarın yoğun kanama geçirir vefaat edebilir sorumluluk almakta istemiyoruz bir yönden. Anlayan bir veteriner bulmanız gerekiyor.

7. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşı aradım belki yara oluşmuştur vazelin sür biraz dedi hareketleri normalse bişi olmaz dedi ? O anlıyo az çok

8. Fuat E. GÜL

Anlayan hiçkimse yoksa hiç bir müdahele etme oda sıcaklığında tutmaya çalış . Bir müdahele sonucu kuşunuz dahada kötüleşir . Yemini falan açık verme alıkıllı yemlik al ki yem bozulmasın , inşallah bir şey olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Kısacası bilmediğin işlere karışma , bilmeyenlerese karıştırtma . İnşallah bir bilen bulursun ama , bilmeden bir şey yapma .

9. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten kapalı yem kulanıyorum şuan oda sıcaklıgı iyi inş düzelir biran önce herşey için saolun

10. Fuat E. GÜL

İnşallah , fotoğrafını gönderebilirmisin , boydan

11. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    valla istanbulda yaşamama rağmen benim bile burnum kanadığı oldu sert soğuk havadan eğer kuş çarpmadıysa bi yerler kuru havadan olabilir keskin soğuklar falan biz insanların bile kanıyorsa onlarınkininde kanaması kadar doğal birşey yok. sıcak havalarda bu durumla karşılaşmadıysan büyük ihtimalle havadan kaynnaklanıyor ama genede en sağlıklısı veterinere göstermek bizimkisi sadece tahmin kesin bir kanı değil

12. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Mavişi bu sabah veterinere götürdüm enfeksiyon mikrop fln kapmış dedi bana ERİTROTEK adlı bi toz verdi suyuna karıştırdım inş düzelir artık ilaç mikrop enfeksiyon için degilmi içim rahat degil bilgi verirseni sevinirim ?

#12 cixsower, 8 Kasım 2014
    Son düzenleme: 8 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun burnundan kan gelmesi

,
  2. muhabbet kusu burnundan kan gelmesi

,
  3. muhabbet kuşu gaga kan

,
  4. muhabbet kuşu nun burnundan kan gelmesi,
  5. muhabbet kuşunun burnundan kan gelmesi neye işaret,