Karadeniz Pet

burnundan su fışkırtıyor ? :(

• Konbuyu başlatan yunus444
  • Başlangıç tarihi
video cekebilirsen çok iyi olur. su fışkırtma dediğin hapşurnca burnundaki mukoza yani sümük dışarıya fışkırıyordur. solnm yolu hastalığı belirtisi görmezsen geçer diye düşünüyorum. insanın burnuna karabiber kaçması gibi. hapşurarak burnundaki tozlardan kurtulmaya çalışıyordur.

suizan yapmayalım arkadaşım. yeniden video yuklemek yerine nette var olan bi video varsa bende var olan videoyu kullanıyorum. aynı kişi olduğunu bilemezsin. ayrıca öyle bile olsa insanlar elindeki canlıyı kurtarmak için bişeyler öğrenmeye çalışıyo gerekli cvbları almış olsalar bidaha açmazlar. yardımcı olabilcekseniz yazın niye karalıyosunuz.

Hapşırma burunda akıntı Akut nezle ve / veya ilerleyen günlerde solunum yolu enf. belirtisidir. kuyrukda sallanma burnun artık tıkalı olması vb belirtiler oluşabilir. kuşu kulağınıza yaklaştırıp solunum sesini dinleyebilirsiniz. hırıltı varsa solnm yol. enf. ilerlemiştir diyebiliriz. bu belirtilerden varsa hemen bi antibiyotik başlamakda fayda var yoksa ilerleyen zamanda kolay kolay işe yaramıyor.

Suizan yapamıyorum diğer 3 konuya baktığımda aynı sorun yazı ve video bire bir aynı forumu takip ederseniz sizde görürsünüz iyi geceler

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önemli bir durum değil panik yapıp ilaca sarılacak kadar ..

Suizan yapamıyorum diğer 3 konuya baktığımda aynı sorun yazı ve video bire bir aynı forumu takip ederseniz sizde görürsünüz iyi geceler

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşa herhangi bi faydalı bilgi verdiyseniz ne ala. vermediyseniz forumu okdr da takip etmenin anlamı yok. iyi geceler

güncel +++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

güncellllllllllllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Güncel ++++++++4

soğouk algınlı ilacı var ından alın geçmiş olsun

Geri