Karadeniz Pet

burnunun buruşması

Rassien

Onursal Üye
dişi kuşumun burnu buruşuk
kzıştığı içinmidir yoksa kalsiyum mineral eksikliği falan mı
birde kuşumun gözünde gri iris var 10 aylık kendisi ama 10 aylık olunca beyaz iris olur diye biiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:57 --

güncellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

günceldirr

Son düzenleme:
Burun buruşması dediğiniz olay sanırım kızışmış , hatta aşırı kızışmış çok yükleme yağtığınız için. Vitamin eksikliği değil , 1 hafta içinde düzelir. Bazen kızışsın diye koyduğunuz yem|mamalar bu tür buruşmaya sebep olabiliyor. :)

Burun buruşması dediğiniz olay sanırım kızışmış , hatta aşırı kızışmış çok yükleme yağtığınız için. Vitamin eksikliği değil , 1 hafta içinde düzelir. Bazen kızışsın diye koyduğunuz yem|mamalar bu tür buruşmaya sebep olabiliyor. :)

evet kızıştı fakat birazda buruşuk ama biyerlerde buruşuk burunlular artık yaşlanmış ve üremeye elverişli olmuyor diye okudum benim kuş daha 10 aylık elimde büyüdü

dişi kuşumun burnu buruşuk
kzıştığı içinmidir yoksa kalsiyum mineral eksikliği falan mı
birde kuşumun gözünde gri iris var 10 aylık kendisi ama 10 aylık olunca beyaz iris olur diye biiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:57 --

güncellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

günceldirr

buruşuk mu ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi fotoğraf yükleyebilir misiniz

buruşuk mu ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi fotoğraf yükleyebilir misiniz

do2kOV.jpg

14kMEp.jpg

ymlLqy.jpg

mesela bu gibi

oooo çok fena kızışmış ondan nijeri fazla mı dayadık ne :)

aslında daha hiç nijer eklemesi yapmadım versele laga kullanıyorum onun içindekilerden başka vermiyorum havucu da daha hiç vermedim iki gün önceye kadar iki kez vermiştim azcık ama zaten önceden de böyleydi galiba kuş kdudurmuş biraz :D eşi alır almaz gece gündüz kur yapmaya başlamıştı zaten

aslında daha hiç nijer eklemesi yapmadım versele laga kullanıyorum onun içindekilerden başka vermiyorum havucu da daha hiç vermedim iki gün önceye kadar iki kez vermiştim azcık ama zaten önceden de böyleydi galiba kuş kdudurmuş biraz :D eşi alır almaz gece gündüz kur yapmaya başlamıştı zaten

epey bi kızışmış ama at yanına bi yakışıklı torun torbaya karışırsın kısa zamanda seninki yokluktan galiba kudurmuş :)

kızışmışşş

Geri