petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bursa çevresinde muhabbet kuşundan iyi anlayan veteriner lazım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koe016 tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Koe016

Koe016 Guest

Arkadaşlar çok acil. Bursa çevresinde oturanlarınız varsa kuştan anlayan iyi bir veteriner söyler misiniz lütfen? Kuşum ölüyor artık elimden bir şey gelmiyor. Ayağı felç oldu, topallıyor. Poposunda şişlik var, ishali devam ediyor. Lütfen yardım edin iyi anlayan bir veteriner bulmam gerekiyor acilen. Bildiğiniz etkili ilaçlar varsa da yazabilirsiniz.

2. Carlos

Carlos Guest

Bursada veterinerler maalesef hiç bilgi sahibi değil muhabbet kuşları hakkında biz uludağ üniversitesi hayvan hastanesine götürdük kuşumuzu, ayağında kırık vardı rontgen çekildi çok iyi ilgilendiler, hem de hafta sonu da hizmet veriyor. Sizin yazınızın tarihinin eski olduğunu biliyorum ama daha sonra da ihtiyacı olanlar için de yazmak istedim çünkü ben de çok aradım internetten arama yapılınca sizin yazınız çıkıyor o yüzden cvp olarak burada paylaşıyorum. Bursa da gidilebilecek tek yer uludağ üniversitesi hayvan hastanesidir. Umarım sizin kuşunuz da iyileşmiştir.

Sayfayı Paylaş