petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bursa içi yavru sultan papağanı arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 12 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşum var maalesef çok ötüyorlar ailem de rahatsız bu durumdan onları satıp yavru bir tane sultan papağanı almayı düşünüyorum çift muhabbet kuşumla da takas edebilirim ilgilenen arkadaşlarıma,büyüklerime şimdiden teşekkür ediyorum :)

2. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    29
    Haberin varmı bilmiyorum ama sultanlar muhabbetlerden daha çok bnde de bi tek sultan var susmuyor resmen bi de çok tiz sesleri var . Ama seçim sana kalmış. Hayırlı satışlar.

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    öyle mi dersin hocam bilmiyorum internette çok hoş videoları var ve o kadar cıyaklamıyor gibi gözüküyorlar biraz bana anlatır mısınız huyları nasıl bu kuşların :)

4. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    29
    Eğitirsen bırakamazsın eğitilmesi orta zorlukta tek alacaksan senden ilgi beklerler yanında sohbet edersen senle konuşurlar bi tek sabahları çok ötüyorlar ama erkek alırsan sesleri hoş gelir rahat yatarsın.Melodik öttürmeyi de alştırırsın bendeki dişi (Keyfine bağlı eğiteceğine inanıyorsan erkek ve yavru bi tane al ama petshoptan alacaksan ilk önce cinsiyetleri hakkında araştırma yap biraz öğrendikten sonra al petshopun kurnazlığına uğrama dikkatli ol dişi alırsan çekilmez hale gelir resmen muhabbetlere dua edersin :D )

#4 Fuad BİLİCİ, 12 Mart 2016
    Son düzenleme: 12 Mart 2016
  5. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim hocam uyarılarınızı ve tavsiyelerini dikkate alacağım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

+++++++++++++++++++++++++++

6. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    bendede 1 erkek 1 dişi var erkek aşırı ilgi manyağı kafesin önünden geçerken bile kendini sevdirmek için kafeste zıplıyo konuşmaya gelincede dişimin daha 1 kere sesini duymadım erkek susmuyo zaten ailemdekilerin ıstık çalmayı bilmeyerekk kuşa ıslık çalmayı öğretmeye çalıştılar tabi ıstıktan çok bağırığa benziyo ama olsun konuşması bence kolay ben konusturmaya çalısmadığım halde 6-7 kelime biliyo hatta bazı kelimeleri birleştiriyo noldu kuzum noldu babacık gibi

7. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah kerataya herşey ilgi ve sevgiyle oluyor :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş