Karadeniz Pet

Burun catlağı

Volkan albayrak

Yeni Üye
hayırlı ramazanlar ... 20 gün oldu kuşumuzu alalı ilk 10 gün kafesn icinde elimize gelmeyi öğrettik alıştı bize yemeğimizi suyumuzu problemsiz yiyoruz tuvaletimiz normal.. Fakat dışarı cıkmak istemiyor dısarı cıkıncada ucuyor ucmamızdada bir sıkıntı yok,, Parmağımıza gelince kendini sevdiriyor kanatlarının altını bile ama sıkılınca hemen kafesine dönüyor daha bir kere kafesden kendi cıkmadı kafesin icindede hep biryerde duruyor cok durgun keyifsiz diğer muhabbet kuşları gibi değil petshopdan vitamin aldım 2 tane avisol-- avimeral farklı günlerde suyuna katıyorum... birde burun delikleri arasında bir problem var bunun yaşamına etkisi olurmu bu sebebden dolayımı durgun acaba resimde ayrıntılı şekilde var

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    884.7 KB · Görüntüleme: 234
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1,009.8 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleme:
Merhabalar
burun deliklerinde bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum daha yakından sadece çere yi çekerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Kafesin kapısı sürekli açık olsun zamanla dışarıyı tanımak uçmak isteyecektir siz dışarı çıkarmayın.

Ayağını sürekli kaldırıp indiryor halay ceker gbi vitaminleri verdim ama care olmadı

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    523.6 KB · Görüntüleme: 220
Hocam aldıgımda öleydi burnu her hangi bi kesilme gibi bi durum söz konusu deil doğdugunda böleymiş

Geri