petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Burun catlağı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Volkan albayrak tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Volkan albayrak

Volkan albayrak New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı ramazanlar ... 20 gün oldu kuşumuzu alalı ilk 10 gün kafesn icinde elimize gelmeyi öğrettik alıştı bize yemeğimizi suyumuzu problemsiz yiyoruz tuvaletimiz normal.. Fakat dışarı cıkmak istemiyor dısarı cıkıncada ucuyor ucmamızdada bir sıkıntı yok,, Parmağımıza gelince kendini sevdiriyor kanatlarının altını bile ama sıkılınca hemen kafesine dönüyor daha bir kere kafesden kendi cıkmadı kafesin icindede hep biryerde duruyor cok durgun keyifsiz diğer muhabbet kuşları gibi değil petshopdan vitamin aldım 2 tane avisol-- avimeral farklı günlerde suyuna katıyorum... birde burun delikleri arasında bir problem var bunun yaşamına etkisi olurmu bu sebebden dolayımı durgun acaba resimde ayrıntılı şekilde var

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      884,7 KB
      Görüntüleme:
      54
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      1.009,8 KB
      Görüntüleme:
      47
    #1 Volkan albayrak, 1 Temmuz 2016
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2016
  2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    729
    Merhabalar
    burun deliklerinde bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum daha yakından sadece çere yi çekerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Kafesin kapısı sürekli açık olsun zamanla dışarıyı tanımak uçmak isteyecektir siz dışarı çıkarmayın.

3. Volkan albayrak

Beğenileri:
    0
    Ayağını sürekli kaldırıp indiryor halay ceker gbi vitaminleri verdim ama care olmadı

Ekli Dosyalar:

4. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    hocam ben anlayan biri değilim fakat o burun çatlagı dediğiniz yer sanki kesilmiş orasında et gözüküyor gibi geldi

5. Volkan albayrak

Beğenileri:
    0
    Hocam aldıgımda öleydi burnu her hangi bi kesilme gibi bi durum söz konusu deil doğdugunda böleymiş

Sayfayı Paylaş