petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Burun deliği sürekli kapalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa DURAN tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu kuşumla ilgili bir kaç sorum olacak beni aydınlatırsanız sevinirim.

1. Kuşumun sağ burun deliği sürekli kapalı. Yaklaşık 7 aydır bende olan kuşun toplamda ara ara 10 gün burun deliğini açık gördüm diyebilirim. Bu neden kaynaklanıyordur ve bir çözümü var mıdır?

2. Cere kısmı görüntü normal mi? bana biraz anormal geliyor. Geldiğinden beri cere rengi bu şekilde en ufak değişiklik yok.

3. Kuşun ırkı ve yaşı sizce nedir / kaçtır?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşta mantar var gibi gözüküyor tedavi uyguluyormusunuz

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    işin aslı mantardan hiç şüphelenmedim yayılma yok 7 aydır böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

güncel !!!

4. Eren ERDEM

Ben kuşta burun deriği tıkanıklığında tuzlu suyu pamukla sürüyorum ve anında açılıyor.

Ancak bu şekilde bir tıkanıklık yaşamadım hiç. Mantara çok benziyor. Ancak dediğiniz sürede fazlasıyla yayılırdı sanırım

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Mantar var kustaaa

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar mantardan şüphelenmediğim için tuzlu suyu denemek istedim daha önce denemiştim ama olmamıştı. Şimdi üç gün arka arkaya denedim ve burun deliği %50 açıldı. Sanırım katmanlaşmış burun akıntısı anca çözüldü. aynı sorunu yaşayan arkadaşlara fikir olsun diye belirteyim dedim.

Birde türü konusunda göğsü geniş olduğu için yerli değil gibi geliyor bana sizce türü nedir?

Sayfayı Paylaş