Karadeniz Pet

burun kanamasi

gamze arat

Paylaşımcı Üye
arkadaslar disi muhabbet kusumun sag burun deliginden kan geldi bikac saat once. simdi baktim tekrar iyice yayilmis gibi. biraz temizlemeye calistim suyla ama pek izin vermedi. neden olabilir? fikri olan var mi? solunum sıkıntısı var. aldigimdan beri agzini acip kapiyodu ama hangi ilac ne kadar kullanacagimi bilemedigim icin bisey yapmadim. buhar banyosu falan denedim bikac kere. simdi tik tik ses cikiyo nefes alinca. tylan, baytril, aviastim ne kullanmam gerek? baktim ama farkli farkli seyler soylenmis emin olamadim. o yuzden ilacsiz tedavi etmeye calistim. baytril agir bi ilacmis sanirim. acaba solunum probleminden dolayi mi burnu kanadi? yuvada cok duruyo. yuvanin icine vicks surdum biraz. ne yapmaliyim? sanirim ilac sart olcak.

http://i.hizliresim.com/rZgG2P.jpg

öncelikle geçmiş olsun ben kuşunuzun gagasının diilde gagasının hemen yakınlarında bulunun bir yerin kandığını düşünüyorum eğer kuşunuzun tırnakları uzunsa orayı tırnaklarıyla yırtıp kanatmış olabilir yani gagası kanamıyodur ve eğer tırnakları uzunsa bir veterinerde mutlaka kestirmelisiniz

yok burnu kanadi. ilk gordugumde tam burun deliginden akmisti kan. sonra temizlemeye calistim biraz o yuden resimdeki gibi daginik oldu.veteriner keske olsa da gotursem ama anlamiyolar cogu veteriner gibi. kapidan donuyoruz.

yok burnu kanadi. ilk gordugumde tam burun deliginden akmisti kan. sonra temizlemeye calistim biraz o yuden resimdeki gibi daginik oldu.veteriner keske olsa da gotursem ama anlamiyolar cogu veteriner gibi. kapidan donuyoruz.

terramycin deri pomadını tüm eczanelerde kolaylıkla bulabilirsin kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsin burun delikleri tıkanabilir sürerken çok dikkat etmen gerekir onuda pamuğa azcık sürersin yavaş yavaş sürersin.

Son düzenleme: