petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Burun rengi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oguz Kızıl tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    Yerli 2.5 aylık erkek iken aldıgın muhabbet kusu simdi 4.5 aylık tuy dokumunden cıkmak uzere burun rengi iyice maviye donmeye başladı kızıştıgındanmı boyle oldu cifleşmek için erken degilmi ?:)

2. kartall82

kartall82 Guest

kızıştığından rengi mavi sonrada koyu mavi olucak tam erişkin olunca

3. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Oğuz konuşturmayı denedin mi

4. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0

evet cici kus ve babacık dıyo 1 aydır calısıyoruz daha onca ayagını inciltti 15 gün falan ugrastık umudumuz yoktu konusmasından ama acayip oyun manyagı konusan kus cıktı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

1 hafta once mavileşmeye başladı iyiden maviye calmaya basladı kuzenımın kus 1.5 yasında ama daha acık mavi bile olmadı onun kustamı benım kustamı bı sorun var :)

5. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun :) ergenliğe erken girmiştir. benimkide 3 aylıkta geç mi kaldım die düşünüyodum. yani 3buçuk aylıkken çalışmalara başladın öle anladım doğru mudur.

6. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    aynen oyle cok gec kaldım dıye dusunurken bi çiçikuş kelimesini deneyelım dedik 2 haftaya konustu geldi sıkıntı yok cok ılgi göster sabah aksam sürekli çiçikuş de 2-3 haftaya konusur

Sayfayı Paylaş