Karadeniz Pet

Burun rengi

Oguz Kızıl

Meraklı Üye
Yerli 2.5 aylık erkek iken aldıgın muhabbet kusu simdi 4.5 aylık tuy dokumunden cıkmak uzere burun rengi iyice maviye donmeye başladı kızıştıgındanmı boyle oldu cifleşmek için erken degilmi ?:)

kızıştığından rengi mavi sonrada koyu mavi olucak tam erişkin olunca

Oğuz konuşturmayı denedin mi

evet cici kus ve babacık dıyo 1 aydır calısıyoruz daha onca ayagını inciltti 15 gün falan ugrastık umudumuz yoktu konusmasından ama acayip oyun manyagı konusan kus cıktı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

kızıştığından rengi mavi sonrada koyu mavi olucak tam erişkin olunca

1 hafta once mavileşmeye başladı iyiden maviye calmaya basladı kuzenımın kus 1.5 yasında ama daha acık mavi bile olmadı onun kustamı benım kustamı bı sorun var :)

geçmiş olsun :) ergenliğe erken girmiştir. benimkide 3 aylıkta geç mi kaldım die düşünüyodum. yani 3buçuk aylıkken çalışmalara başladın öle anladım doğru mudur.

geçmiş olsun :) benimkide 3 aylıkta geç mi kaldım die düşünüyodum. yani 3buçuk aylıkken çalışmalara başladın öle anladım doğru mudur.

aynen oyle cok gec kaldım dıye dusunurken bi çiçikuş kelimesini deneyelım dedik 2 haftaya konustu geldi sıkıntı yok cok ılgi göster sabah aksam sürekli çiçikuş de 2-3 haftaya konusur

Geri