Karadeniz Pet

Butik Hasta Zannedersem (Resimli)

butik

Yeni Üye
iyi akşamlar.

Butik havanın kararmasına 2 saat olmasına rağmen uyku modunda.

Çok ağır uykusu olması hariç başını arkaya almazdı.

Ve hiç bu kadar uyusal olmamıştı.

6 ay önceki halini avatarımda görebilirsiniz <-

ben bu sahneleri önceki kuşlarımdan hatırlıyorum, ve hepsinde bir iki güne kalmaz kötü haber almıştık sabah uyanınca....

Anlattıklarımdan ve resimlerden siz de bir şey deyin.

Veterinere gitmem gerekir mi? İlk İş yarın gideyim.

Başka bir şey mi yapılacak derhal yapayım.

Geçtiğim bir haftada hiç bir farklı mekanda bulunmadı, Marmaris'te hava zaten sıcak. Yedirdiklerimde de bir değişiklik yok.

(Butik tahminimce 1,5 yaşında dişi bir kuştur, şuan kızışma döneminin sonundadır.)

BUTİK DİREN, DAHA YAVRULARINI SEVECEĞİZ. BİLİYORUM ONLARIN DA TİPİ SENİN GİBİ TAM TİP OLACAKTIR KESİN.

Boşa veterinere gitmeyin.Veterinerler kuşlara birşey yapamaz sadece tavsiyede bulunur.Vitamin varsa vitamin verin.Mama hazırlayın kafesten dışarı çıkartmayıp sıcakta tutun.Dinlenince geçer.

Ama butigin durdugu yer hic güzel degil kafesin dibi kaldırın onu havaya asın ikiside farklı yerlerde durmak isteyebilir. Kafes kücük gibi geldi bana tüneklerinizde plastik değişin bence. Sadece en alttaki resimde halsiz ve bitkin duruyor . Sıcak ortamda tutun arkadasların dedıgı gıbı vitamin takviyesi yapın düzelecektir . gecmis olsun

ishal falan olmasın ? yada ne bilim cereyanda kalmış olmasın ? gece önüaçık olacak şekilde Üstünü beyaz bir örtü ile ört kapıya yakın bir yerdeyse kaldır biraz yükseğe koy. yeşillik verme bu aralar mama ve vitamin takviyesi yap bide çok fazla ilgilen eceline bırakılmış gibi bırakma hayvancağızı düzelir umarım 1 2 güne. Geçmiş olsun Butik.

İki gün istirahat ve bendeki umut dolu bekleyiş yeterli oldu galiba.

Şuan keyfi sıhhati yerinde, ilginiz için teşekkürler

kardeş bir dilim portakal ver sıcak ortam sağla ...

Geri