petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Butik'in Son Gözdesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve butik tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Butik için yeni bir koca adayı aldım, Çekoslavak kırması erkek olarak söylediler.
    Bu sefer renkler bir birine çok yakın, muhabbetleri de öyle olur umarım. (butik için bkz: avatarım)

Alırken incelemiştim. Ancak eve gelince fark ettim ceresinin kenarlarında kırmızılıklar var. Fikri olan var mı?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı üretimler olsun.
    Kırmızılık ne olabilir ki? Yediği mamadan yapışmış olabilir mi acaba?

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    masallah kan lekesı mi ?

4. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Bilmiyorum, umarım düzelir. Bu sefer eş tutacak diye ümit ediyor ve inanıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Ceredeki kırmızılık düzeldi. Adını da yakışıklı koyduk, alıştırmaya çalışıyoruz

Sayfayı Paylaş