petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bütün canlılara saygı :)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Balkonumuzda her yıl olduğu gibi havaların ısınmasıyla kumrular yumurtladı :) Sadece muhabbet kuşlarına değil bütün canlılara saygí göstermeliyiz , kuşumuzun önüne suyunu ve yemini koydum :) ; [​IMG]

2. Celalettin TOPAL

oooo hazır yere gelmış konmuş nolsa kımse benı kovmaz demış kendı kendıne :)

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    bizde de bir ara güvercin yuva yaptıydı yumurtalarını anne olmadığı bir ara saksağan yediydi o zamandan beri saksağanlara düşmanlığım var

4. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

benim kumrular senin kumruları döver :D ben çocukken bizim balkonun dolabının üstünede yuva yapıyolardı. balkonu camla kapatınca malesef yapamadılar. bende böyle besliyorum . yolumu gözlüyolar :)
    [​IMG][/url][/IMG]

5. Hürkan YILMAZ

Bizim balkona yumurtlayan,yaşadı :)

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş