Karadeniz Pet

Bütün kuşlarım gitmiş !!!

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
bende Tugay Gökçe ye katılıyorum, değil 2000 tl 2000000 tl bıraksa sahibinin rızası olmadan almaması gerekirdi..durum farklı.. ben olsaydım kıyameti koparmıştım çoktan...ve yasal yollara başvurabilirsin eniştende olsa hakkı yok bunu yapmaya...

benim evime isdetiği gibi girip çıkar tabikide ama bu şekilde yapma hakkı yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:52 -->-> Daha önceki mesaj 08:48 --

bende Tugay Gökçe ye katılıyorum, değil 2000 tl 2000000 tl bıraksa sahibinin rızası olmadan almaması gerekirdi..durum farklı.. ben olsaydım kıyameti koparmıştım çoktan...ve yasal yollara başvurabilirsin eniştende olsa hakkı yok bunu yapmaya...

kıyamete gerek yok eda bacım ben yapacağımı yaptım birdaha da kendisinide öldürse bizim eve giremez başkada birşey gelmez elimden yasal olarak belki ola bilir ama burası türkiye burada en ufak sucun bile mahkemesi 2-3 sene sürüyor ben o eziyeti cekemem yinede herkese fikirlerinden dolayı teşekür ederim

tugay bey enişten gerçektende ............ siz istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz..
eminim o kuşlara bile bakamayacak telef edecek hayvanları...
yazık günah değil mi? ne laftan anlamaz söz dinlemez insanmış...hiç mi vicdanı yokmuş bu insanın..
sizin bebekleriniz gitti..hevesiniz kursağınızda kaldı..:(
Allah o hayvanların ahını alır diyeyim..rahatsız etti onları....

kardeşlik geçmiş olsun.2000tl'ye 5 6 takım jumbo alırsın,onların yavrularına bakarsın artık.enişteye sorda daha kuş lazımsa banada uğrasın

Maddi olarak çok iyi para satmak istesen bu paraları göremezdin belkide.

Ancak verilen emek..... Her bir kuş için ayrı araştırma ayrı kişiler ayrı yollar ayrı tarifler ve eziyetler belkide ümitsizlikler..... Sonunda oldu derken sanki hiçbirşey yaşamamışsın gibi bir anda kaybolması kesinlikle seni anlıyorum. İnan bak gidip o parayla 20 takım kuşta alsan bu olay veya bu kuşlara verdiğin maneviyatı yaşayamazsın...

Yeniden en başından bu takımları kurman gerekecek.. Ama bu eziyetin zevkide ayrı güzel oluyor..
Umarım emeğinin karşılığını bir sonraki çalışmalarından alırsın..

Adamın derdi maddiyat deil benimde kuşum öldüğünde kafayı yemişdim bağlanmışdım ona ardından yerine bir erkek aldım dişi kuş 1 hafta kur yapdı yumurtayı çıkaramadı oda oldu 1 ay geçmeden yeni aldığım kuşda öldü şimdikuş beslemiyorum.

nasipse bir ara alıcam ama kimse bu tranvayı tadamaz bende yumurta hayalleri kurarken bi anda tüm kuşlarım öldü
Geçmiş Olsun Kardeşim.

tugay bey enişten gerçektende ............ siz istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz..
eminim o kuşlara bile bakamayacak telef edecek hayvanları...
yazık günah değil mi? ne laftan anlamaz söz dinlemez insanmış...hiç mi vicdanı yokmuş bu insanın..
sizin bebekleriniz gitti..hevesiniz kursağınızda kaldı..:(
Allah o hayvanların ahını alır diyeyim..rahatsız etti onları....

inşallah dediğiniz gibi olur bakalım beklemedeyim artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

kardeşlik geçmiş olsun.2000tl'ye 5 6 takım jumbo alırsın,onların yavrularına bakarsın artık.enişteye sorda daha kuş lazımsa banada uğrasın

sağol okan abim bu başıma gelen birazda senden geldi biliyorsun değil mi
sana söylemiştim abi bak rüyalarıma girdin diye bak olan bizim kuşlara oldu işin şakası tabii abide sen yeterki iste ben söylim görürsem sanada yollarım ama sana bana olduğu gibi bonkör davranırmı şerefsiz bilemem sonra bana deme tugay şerefsiz enişten para vermeden kuşları aldı dersen ozaman külahları değişiriz ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

Maddi olarak çok iyi para satmak istesen bu paraları göremezdin belkide.

Ancak verilen emek..... Her bir kuş için ayrı araştırma ayrı kişiler ayrı yollar ayrı tarifler ve eziyetler belkide ümitsizlikler..... Sonunda oldu derken sanki hiçbirşey yaşamamışsın gibi bir anda kaybolması kesinlikle seni anlıyorum. İnan bak gidip o parayla 20 takım kuşta alsan bu olay veya bu kuşlara verdiğin maneviyatı yaşayamazsın...

Yeniden en başından bu takımları kurman gerekecek.. Ama bu eziyetin zevkide ayrı güzel oluyor..
Umarım emeğinin karşılığını bir sonraki çalışmalarından alırsın..

heleşükür be sertaç kardeşim beni anlayan birisi çıktı sonunda maddi değil manevi açıdan ister istemez çok bağlanmıştım ilk kuşlarım ilk kuluçkam ve ilk yavrularım derken birde bakıyorsunuz eliniz bomboş ama herşeye inat ALLAH kısmet ederse daha iyi ve daha güzellerini yapacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Adamın derdi maddiyat deil benimde kuşum öldüğünde kafayı yemişdim bağlanmışdım ona ardından yerine bir erkek aldım dişi kuş 1 hafta kur yapdı yumurtayı çıkaramadı oda oldu 1 ay geçmeden yeni aldığım kuşda öldü şimdikuş beslemiyorum.

nasipse bir ara alıcam ama kimse bu tranvayı tadamaz bende yumurta hayalleri kurarken bi anda tüm kuşlarım öldü
Geçmiş Olsun Kardeşim.

sanada geçmiş olsun kardeşlik senin durumun benden daha vahim miş valla

Hocam geçmiş olsun eniştenize.çok güzel gazeller okudum bilginiz dahilinde olsun emek harcamak nedir bilirim hiç bir maddiyat karşılamaz fakat okan abinin dediği gibi jumbo ya geçebilirsiniz

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

ozan kardeşim eniştem denen gerizekalıya istediğin gazeli sen yada diğer arkadaşlar burada yazmadığı sürece sorunyok içinizden yada sözlü olarak istediğiniz kadar şiir v.s yazabilirsiniz ama forum da paylaşmamak kaydıyla

jumbo bence çok hantal kalıyor çek ve lutino lara göre ondan dolayı istemiyorum belkide yanlış düşünüyorumdur ama ilerleyen zaman ne gösterir bilemem tabii

Geçmiş oldun tugay bey .diyecek söz yok ..........Eniştenin böyle bir şey yapması hakkadden akıl işi değil.......birde akrabanın böyle bir şey yapması insanı bir kere daha öldürüyor yazık yazık.....

Geçmiş oldun tugay bey .diyecek söz yok ..........Eniştenin böyle bir şey yapması hakkadden akıl işi değil.......birde akrabanın böyle bir şey yapması insanı bir kere daha öldürüyor yazık yazık.....

sağolun valla eniştem değil yedi yabancı olsaydı herşey daha güzel olurdu ama nasip kısmet işte ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

bu arada enişteniz baya dua aldı :D (beddua):)

heralda onunda işlerinin yolunda gitmesi için bedduaya ihtiyacı vardı ne diim

En güzeli çek, en şirini pakistan

şirinlik konusunda pakistan tartışılır ama çeklere birşey diyemem

sağolasın bacım

Enişten neden böyle bişey yapmış anlamış değilim
Garip birşey iyide para vermiş...! 2 bin TL
Artık olan olmuş.
gelece bakmalısın...!
Bir an önce unumaya çalış.

soylu kardeşim
sana soruyorum şimdi
(Kısaca özet geceyim)
sen bütün çiftlerini 7-8 ayda topla eşleştir yumurtlasınlar hepsinin 7 seceresini not et tam yumurtadan cıkmaya başlaıyorlar ki en zevkli yeride o andır birde bakmışsın okadar caba emek boşa gitsin sen olsan ha deyince unuturmusun ?

soylu kardeşim
sana soruyorum şimdi
(Kısaca özet geceyim)
sen bütün çiftlerini 7-8 ayda topla eşleştir yumurtlasınlar hepsinin 7 seceresini not et tam yumurtadan cıkmaya başlaıyorlar ki en zevkli yeride o andır birde bakmışsın okadar caba emek boşa gitsin sen olsan ha deyince unuturmusun ?

tugaycım zannedersem yapacak bişey yok.yeni kuşlarla devam edeceksin

öyle tabii ne yapayım mecburen yola devam ama zor olacak ne yapalım