petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bütün üretimciler bunu yapıyormu!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakkı ELALDI tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0

balık istifi gibi... kuşlar nefes alamıyor , ezilicekler ve daha çok küçükler.. Günah ya :(

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bunlar hint bülbülü ve bunun sahibi sadece gösteris olsun diye böyle birsey yapmıs ve cok kötü birsey yapmadım ve cevremdeki üretici arkadaslarada yaptırmam.

3. armand0

armand0 Guest

Çok yavru var diyip duamı edim yoksa bu canları böle istifleyip canlarıyla oynuyana küfürmü edim bilemedim

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Bunlar benim bildigim cennet papağanı.Yazık..

5. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    %99 pet shop'cu yapmıştır bunu böyle. Çünkü kuşlar yuvalık da değil karton kutu içerisinde. Yazık günah sonuçta onlarda can. Hiçbir üretici bu kadar acımasız olamaz sanmıyorum.

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    peki bu adam bunu yaparken yavrular karışmıyormu yoksa kendisi ellemi besliyor (bence hayır )peki anne babalar yavruları karışırken bunu anlayıpta yavrulara zarar vermezmi yazık

Sayfayı Paylaş