Karadeniz Pet

Büyüdükçe güzelleşiyormuyum ne :D

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
mana çok geçmiş olsun
bende ne kadar fotojenik bir cadın varmış diyecektim. demek gözü dışarıdaymış..
fazla uçamıyor demişsin uzaklaşmamıştır belki..birinin balkonuna konmuştur :(
insan kötü oluyor böyle durumlarda ..başıma çok geldi :(

Teşekkür ederim,o dala kondugu an diğer 2 muhabbet kuşu geldi hep beraber uçup gittiler inşallah ölmez tek dileğim bu. İlk kez başıma geldi benim ama sanmıyorum birinin balkonuna konsun burası çok sık ağaçlık ve büyük botanik bir park var muhtemelen oraya gitti çünkü orda papağan ve muhabbet kuşu çok fazla. Evimize de yakın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 09:58 --

Çok güzel renklere sahipmiş kaçtığına üzüldüm :( Umarım doğasına adapte olur da özgürlüğünün tadını çıkarır

Evet renkleri harikaydı inşallah dediğiniz gibi olur

Satamam ya da hediye edemem çünkü taaa güney kutbundayım avustralya yani. Bu arada bu kuş yani rainy dün kaçtı yapacak birşey yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:35 -->-> Daha önceki mesaj 09:35 --

Teşekkürler ama dün kaçtı gitti

geçmiş olsun, çok üzüldüm ..

Sizin kuslarinizi biz bile gormeden cok seviyoruz cok uzuldum:( nasil kactiki?:(

Gecmis olsun demek kactı üzüldüm :(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sizin kuslarinizi biz bile gormeden cok seviyoruz cok uzuldum:( nasil kactiki?:(

Teşekkür ederim maalesef birden kaçti nasıl kaçtığını anlamadım bile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:07 -->-> Daha önceki mesaj 08:06 --

Gecmis olsun demek kactı üzüldüm :(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet maalesef teşekkürler düşünceniz için

Muhabbet kuşunuz gerçekten çok güzel. Kaçmasına çok üzüldüm. Umarım ağaç dallarında mutlu bir yaşamı olur.

maşallah bu bayanı almak isterdim benim ufaklıklara ama malesef cok uzaktasınız

Geri