Karadeniz Pet

büyük dışkı sorunu

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadaslar 1 çift ve hediye gelen bir yavru kuşuma salmada bakıyorum içeriye dogru baktıgımda yemlığin içine kuşlarımdan biri büyükçe bir dışkısını yapmış nedeni ne olabilir acaba ilk defa böyle birşey oldu hediye gelen kuşum (piço = bunu kendisi söylüyordu geldiğinde adı piço kaldı) henüz yavru 5 aylık çifr kuşum ise erkek 1.5 yasında dişim 9 9.5 aylık yardımcı olurmusunuz lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

arkadaşlar yardım edebilicek kimse yok mu

piço özürlü bir kuş uçamyor kanadı ve parmakları yamuk bundan kaynaklanıyor olabilirmi herhangi bir sağlık sorunları olmasında buyuk dışkı benım için sorun degıl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

birde dişi kuş kızışmaya başladıgında böyle birsey olması normalmidir acaba yumurtladıktan sonra dışkının büyüdüğünü duymuştum ama henüz kızışma dönemindeyken böyle birşey oluyor mu pek bir bilgim yok

olabılır tabı sındırımı yavaş oladugu ıcın dışkıda buyuktur ama onun dışkısı mı yoksa dıgercıftın mı resım koyarsan bır de oyle bakarız

evet sanırım daha iyi olucak yüklüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:45 --

eyP2oL.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

bu yavru kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

x9Vvqk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

dişi kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

ekjZnW.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

erkek kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

xGvbRZ.jpg

buda dışkı işte ama hangisinin

sarı kuşum yavru diye biliyorum ben diğerlerinden küçük zaten

dişi kuşum içinde bir yaş tahmini alabilirmiyim acaba çiftleşmeye uygun yaştamı

Sabit Muhabbet kuşlarında yaş tahmini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

gelmışde gecıyor bıle :)

e daha kızışmadı ama napcam ben :) gagası kahverengi olamadı bir türlü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

erkegim içinde gelmiş geçiyor derseniz şuracıkta oturup kızışma duası ederim :)

kızıştırıcı yemler verebılırsınız nıjar mesela bır de mama yapın bebe bısküvisi cevız fındık ve kuru uzumve bal haftada uc gun bu karışımı ve nıjarı verın

denedim nijeri seçiyorlar yemiyorlar mama da yapıyorum ama bi faydasını görmedim onunda ama ceviz fındık fln birde bunu deniyelim bakalım

Geri