Karadeniz Pet

büyük kafes

boolat

Meraklı Üye
merhaba,
balkonuma resimdeki gibi kafes yapmak istiyorum...
en üstüne birtane şimdilik.. kanarya koymak istiyorum...
altına muhabbet kuşlarımı...
sizce olur mu?
sizdende bi akıl alıyım..
ben manavgatta kalıyorum kışın yağmurlu ve rüzgarlı olur...
yağmur üstüne vurmaz amma rüzgar vurur...
rüzgardan kuşları korumak için ne yapabilirim??
teşekkür ederim

6uvy4ybe.jpg

Acik balkonda kisin sikinti olur

işte bende onu düşünüyorum...
burda hava soğuk olmaz...
kafesin önünü örtsem bir şeyle?

gece gündüz arasında büyük sıcak farkları yoksa sıkıntı olmayabilir, rüzgara karşı kalın şeffaf naylon örtüler var onlardan kullanırsınız, uygun yerlerinden hava delikleri bırakır yada açarsınız.. balkonunuzun sürgülü pimapen camlı olması daha iyi olurdu aslında...

kuşlara özel kapalı bir alan yapsam rüzgarlı havalarda veya yağmurlu havalarda içine girer mi?

:)yani açık bir salmanın içinde her tarafı kapalı, küçükçe bir kafes yapmayı düşünüyorsunuz bu durumda... çok küçük olursa anlaşamayan kuşlar girmek istemez, bazı kuşlarda akıl edip :) girmek istemezlerse ısı farklarında sorun olabilir belki...

Geceleri o soğukta 1 tane sağlıklı kuş yetiştiremezsin.

manavgata en düşük hava kışın 10derece oldu...
kışın cok rüzgar ve yağmur olur...
kafesin yanına 10kuşluk gibi kapalı bir ayrı kafes yapsam sizce? icine girer mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

şu şeklinde kafes yapmak istiyorum sizce ölçüleri iyi mi?
http://i.hizliresim.com/3REbE9.jpg

disarida muhabbet kusu beslemek hayvana eziyet abicim bu hayvanlar cok hassas ufak bi ceryanda hastalaniyorlar. eger dusunuyorsan cok korunakli eger korunakli olmayacaksada ev icinde beslemeni oneririm tabi siz bilirsiniz.

Geri