Karadeniz Pet

Büyük Kafes

• Konbuyu başlatan xasuela22
  • Başlangıç tarihi
X

xasuela22

Guest
Merhabalar. Kuşumu alalı 1 hafta oldu 1 yaşlarında. Daha önceleri yavru muhabbet kuşu besledim ama nedense hep hastalanıp öldüler. Bu sefer daha dirençli olacağını düşünüp büyük alayım dedim. Zor da olsa belki alıştırabilirim diye düşündüm. Şimdi benim sorum şu. Kuşumun kafesi küçüktü rahat etmesi için büyük kafes aldım. Büyük kafesin içinde kaçma alanı daha geniş olduğu için elime alıştırmam daha mı zor? Şimdi iki kafesin de fotoğraflarını paylaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...

s2v3w.jpg

s2v58.jpg

büyük kafesde dursun zaten büyük kuş alışacagı varsa ondada alışır küçük kafese elinizi atınca daha çok panik yapar büyük kuş zaman tanıyım ilgilenin belki alışır

Teşekkür ederim umarım alışır alışmazsa da yanına bir eş almayı düşünüyorum..

Valla 2. kafese bayıldım bence onda kalsın Ele alıştırmak istiyorsan Elini kafese koy ilk kaçar sonra yavaş yavaş alışır. Çok sana alışık mubiş istiyosan bir çift al çiftleşip sana yavru versinler onların yavrularını ele alıştırıp onları seversn

Valla 2. kafese bayıldım bence onda kalsın Ele alıştırmak istiyorsan Elini kafese koy ilk kaçar sonra yavaş yavaş alışır. Çok sana alışık mubiş istiyosan bir çift al çiftleşip sana yavru versinler onların yavrularını ele alıştırıp onları seversn

Evet güzel olurdu ama o kadar yavruyu napcam sonra :) Neyse biraz dursun bakalım yalnız..

Şimdi ben anlamadım yuvarlak kafesten vision'amı geçtin

yoksa vision'dan yuvarlağamı geçtin

Iyı yapmışsın sağa sola tırmanması iyi olur hayırlı olsun

Büyük kafes almanız harika olmuş. Küçük bir kafese tıkılsanız rahatsız olursunuz herhalde. Onlarda öyle. Harika düşünmüşsünüz bence.

Kuş açısından bakınca evet harika oldu. İnşallah alışır şimdilik zorla da olsa parmağıma geliyor. Sabırsız davranıyorum sanırım..

Biraz zaman. Kuştan kuşa değişir benim kuşum 1 senede ancak ele alıştırdım.

güzel kafes gerçekden eş alıp yavrularını istediğiniz gibi eğitmenizi öneririm cunku bu kus bıle 1 yasını gecmıs

Kuşun Suyu neden o kadar sarı ? yada ben mi yanlış görüyorum

Bende katıyorum ama bu kadar sararmıyor Vitaminin fazlası ishal yapıyordu sanırım

Geri