Karadeniz Pet

Büyük kuş aldım

• Konbuyu başlatan Romeo
  • Başlangıç tarihi
R

Romeo

Guest
Merhaba ben 1 hafta önce petshoptan 8 aylık bir kuş aldım.Sonradan öğrendim, büyük kuşların size alışması imkansızmış.Acaba bu kuşun yanına dişimi alsam yavruları olursa onları kendime alıştırırım:confused:

kuşlar okadar pahlı değl dişide al bitane yavru kuşta indirimde yaparsın birini alıstıırken ötekinlerde çiftleşip yavrular

Geri ver yavru istedini söyle yada geri ver karsılında yem falan iste yavruyu bu forumdan al petshopcular genelde hep yalanci alican yavru yeni yeme düsmüş yeni yeni uçmaya başlamış olmalı o zaman çok rahat alistirsin kendine petshopların sattı kuşlar genelde işe yaramayan kuşlar ve yavru diye 5 aylık kuşu veriyolar alican yavru 2 ayı gecmemis olmalı kolay egitmek istiyosan..

Geri ver yavru istedini söyle yada geri ver karsılında yem falan iste yavruyu bu forumdan al petshopcular genelde hep yalanci alican yavru yeni yeme düsmüş yeni yeni uçmaya başlamış olmalı o zaman çok rahat alistirsin kendine petshopların sattı kuşlar genelde işe yaramayan kuşlar ve yavru diye 5 aylık kuşu veriyolar alican yavru 2 ayı gecmemis olmalı kolay egitmek istiyosan..

Erkek kuşu veremem geriye gönlüm razı olmaz.Onun yerine forumdan dişi kuş almayı düşünüyorum.

Geri