Karadeniz Pet

Büyük salma denemesi

sagol dostumm... önerilerini merakla bekliyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 12:04 --

salmamın kapısı ve catısı bugün tamamlandı.. gelişmeleri size buradan duyuracagım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

4 metrekare bütüklügündeki salmam hemen hemen tamamlandı sayılır.. tünekleri ve yemlikleri eklemek kaldı.. kuşları kafesleri ile birlikte salmanın yanına indirdim.. etrafı biraz tanısınlar istedim.. aranızda Salmada üretim yapan veya tecrübesi olan var mı?

Resim bekliyoruz kuşlerı içine atıktık sonra

tamam koyarım fotografları da yakında.. 4 metrekare salma oldu.. ama toplasan 5 kusum var :D biraz cılgınlık yaptım.. kaptırdım kendimi bu işe :D

acemi bir hayvansever olarak.. bu kuşlardan yavru alabilirsem.. bütün odayı dolduracam insallah kuslarla :) 25 metrekareye yükselticem üretimhanemi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

K6OV6W.jpg
eW5vrL.jpg
x30ZR4.jpg
xRMZ6j.jpg
ep13YL.jpg
eNPBbP.jpg
eaWQBO.jpg

isiklandirmayi nasil yapmayi dusunuyosun gun icinde yanacakmi isiklar

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tam üretimhane olacak yer ben oraya 100 takım rahat atarım :):) imkanlar kısıtlı işte

Bu girşimin beni bile heyecanlandırdı çok güzel olacak merak etme ama o teller uygun değil göz aralıkları daha küçük kafes telleri var onlardan kullanabilirsin

Tel aralıkları fazla görünüyor ama aynı telden salmanın tamamını çevirecek kadar varsa önceki tellerin ortasına gelecek şekilde ikinci bi sıra telle aralık düşürülebilir. Kolay gelsin.

puntalı tel kullansa ıdın keske bak bneım salmama kucuk ama 4 tana alır en az :=)

Bu arada satılıktır veya 2 yavru ıle takas olur :=)

güzel olmuş dostum bir kaç tanede tutunmalari için bişeyler yap...

merhaba bana birtane erkek holandalazım
yavru2 aylık filan yardımcı olabilirmisin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

slm bana hoolanda cinsi orjinal yeşil erkek yavru olacak yardımcıla bilirmisiniz

malesef elimde yok, forumdan murat demir e bi sor istersen.. hollanda var mı bilmiyorum ama ck güzel yavrular var elinde..

teşekkür ederim.. sagolasın :)

yeniledikçe fotoğraflarını bekliyorum. dün gördüğüm bir güvercin kafesinden sonra içim kıpırdadı. birşeyler beni bodrum katında salma yapmaya itiyor sanki :)

yeniledikçe fotoğraflarını bekliyorum. dün gördüğüm bir güvercin kafesinden sonra içim kıpırdadı. birşeyler beni bodrum katında salma yapmaya itiyor sanki :)

oldukca maliyetsiz birsey.. bir kac tane 5-10 kereste.. biraz tel.. o kadar :)

benim simdilik kus sayısı cok az.. o yüzden salmayı aktif kullanmıyorum.. icerisine kafesleri yerleştirdim.. kedi fare gibi sıkıntılar olmaz en azından bir süre.. kuş sayısı istedigim rakamlara ulaşırsa o zaman salma aktif olacak..