petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Büyük sorun

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve sakız ve gloria tarafından 17 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Merhabalar benim şikayetim şu mesela bir konu açıyoruz onlarca kişi konuyu görüntülenmesini rağmen kimse cevap vermiyor biz sorularımıza yanıt bulamıycaksak bu site ne için var bunun için birşeyler yapmalısınız.Lütfen.

2. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    252
    Yanlış bilgilendirmek istemiyor olabilirler.
    Veya yaş ırk gibi önemsiz sorular sorulmuştur.

3. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Yaş ve ırk sormadım ama onlarda önemsiz sorular değiller bu siteyi sonuçta bilgilendirme amacıyla kurmuşlar ;)

4. Nazım AYAYDIN

Nazım AYAYDIN New Member

Beğenileri:
    1

Daha önce herhangi bir soruya cevap verdin mi?

5. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Tabikide

6. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    selamlar
    Yöneticilerimiz ve üyelerimiz ellerinden geldiğince bütün sorunlara cevap bulmaya çalışıyorlar. Bu sitenin amacı sadece sorunlara cevap vermek için değil, kuşlarımıza en iyi şekilde nasıl bakabiliriz amacıyla kuruldu.
    Bazen mevcut konular okunmadan, aynı konular tekrar tekrar açılıyor. Uyarınız içinde teşekkür ederim.
    iyi forumlar.

7. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    Benim düşüncem bu site herhangi bir üyelik ücreti almıyor ve üyeler sadece insanlara yardım amaçlı yorum yazıyor bu durumda soruya cevap verirse teşekkürler edilebilir ama neden cevap vermiyor demek çok doğru değil herkes her an siteye girmeyebikir yada o konu hakkında bilgisi olmayabilir yada zamanı olmayabilir anlayışlı olmakta fayda var

Nil bunu beğendi.
  8. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    genel bilgiler kısmında birçok bilgi yer alıyor aslında biraz araştırınca çok güzel bilgiler çıkıyor oradan
    Yine de orada bulunamayan bilgiler için birçok insan cevap vrecektir diye tahmin ediyorum

9. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Konu kapanmıştır hepinize teşekkür ederim sorduğum sorularla da bukadar ilgilenirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş