petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Büyük üretim haneleri olan arkadaşlar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eNeTeN tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. eNeTeN

eNeTeN New Member

Beğenileri:
    0
    Benim anlamadığım ve merak ettiğim bir konu var. Hobi olarak muhabbet kuşlarını besliyorum ve ürettiğim kuşları internet üzerinden pazarlayarak satış yapıyorum. Bir çok üretim hane sahibi arkadaşı takip ediyorum. 50-60 çift ve daha fazlası olan arkadaşlar mevcut. Acaba bunların pazarlama teknikleri nasıl oluyor? Üretim kuşlarını toplu olarak ucuza petshop'a mı veriyorlar? Bunun dışında ürettikleri muhabbet kuşlarını piyasada nasıl değerlendiriyorlar acaba? Direk 50-60 çiftle üretime başlayıp kuşlarımı çoğaltmak istiyorum aslında. Yer konusunda sıkıntı yaşamam fakat pazarlama konusunda önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

#1 eNeTeN, 6 Ekim 2015
    Son düzenleme: 6 Ekim 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Anlaşmalı petshoplara satıyorlar. İsimleri çok duyulmuş kimselerin ise pazar derdi yok. Müşteri zaten gelip onları bulur.

3. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    15
    Valla onu bilmiyorum da keşke şu Gümüşhane iline bir girişimci girişim yapıp burada ki pazarı eline alsa. Bu ilde 2 tane petshop çu var ikisi de Erzurumda ki üretim hanelerden alıyorlar ve kuşların tanesi 45-50 TL den satılıyor.

Ben ise hatay dan 20-25 TL ye alıyordum. Arada ki farka bakın...

Sayfayı Paylaş