petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Büyük ve bol çeşit barındıran petshop

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cansu Türkyolu tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Merhaba muhabbet kuşum için aksesuar, oyuncak, yem temin edebileceğim büyük güvenilir ve bol çeşit barındıran bir petshop var mı?
    Sakarya ya da Kocaeli'de olması gerekiyor?

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    İnternet üzerinden almayı düşünüyormusun. Yoksa benim içim rahat etmez ben birebir alamyı tercih ediyorum diyenlerden misin. Ona göre öneri çeşitliliğin artar :)

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İstanbulda olsaydınız sizi arkadaşımla tanıştırırdım kendisinin petshop dükkanı var ve arkadaşım diye demiyorum bu kadar temizini çeşitlisini de görmedim.. Aradığınızı en kısa sürede bulmanız dileklerimle..

4. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Birebir görüp dokunup incelemek istiyorum içim rahat etmiyor yoksa. Ama her iki kategoride de örnekleri öğrenmek isterim. :confused: :)
    İnsallah bulabilirim.
    İstanbulda olsaydım hem veteriner hem de bu konuda daha şanslı olurdum muhakkak. Ama yine de arkadaşınızın yeri nerede acaba bikaç hafta sonra yolum istanbula düşebilir eg5er yakında olursa ona göre oraya da uğrayabilirim bu kadar güzel bir yerse :)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Arkadaşımın yeri Pendik/Kurtköy de Sabiha Gökçen Havaalanına yakın bir yer de.

6. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Tüh baya uzakta kalıcak orası bana. İnşallah o tarafa yolum düşerse uğramak isterim bigün.

#6 Cansu Türkyolu, 2 Aralık 2014
    Son düzenleme: 2 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş