petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

büyümedi? yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL

Arkadaşlar merhaba benim kuşlar iki yavru doğurmuştu şimdi daha önceden size yavruları gösterdim Mavi yavrum 21 sarı yavruda 22 mayısta doğdu mavi yavruya gerek olmadığı için eski fotosunu koycam tüyleri tam çıkmış halini ama sarı kuşumda gariplik olduğu ap açık ortada bir bakarmısınız?kuşun sorunu ve napmam gerekli yani çarpık bacağa yapcak bişeyim yok ama tüylere napmam gerek?

2. Talip PEKMEZ

Ayaginda da sorun varmis gibi..

3. Talip PEKMEZ

Gecmis olsun. Kusura bakma telefondan giriyorm onun icin soruyu net okuyamadim.

4. Hakan GÖLGE

anne ve baba akraba evliliğimi ?

5. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Buğday çimlendirip verebilirsiniz. Ayaklar için geç kalmışsınız. :(

6. Akgün BİNGÖL

Evet ayaklar icin gec kaldik ama bari kusu buyutelim tuyler cikmiyor anne ve baba akraba degil yani erkek benimdi disiyide arkadastan aldim yeni tanistigim birinden valla cok uzuldum ya buyumuyo napcam blmiyorum bugdayi nasil cimlendireyim mesela kus yem yiyor fakat daha ufacik

7. Akgün BİNGÖL

başka yardım edecek yokmu?

8. Buğlem DEMIRKIR

Valla bıraz sabır Allah yardımcın olsun .

9. Akgün BİNGÖL

sabırla bekliyoruz da yapmamız gereken birşey varmı ? bi arkadaş yazmıştı onun dışın da

Sayfayı Paylaş