Karadeniz Pet

Büyüyorlar

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Biri 14 diğeri 11 günlük :) tam büyümüş hallerini çok merak ediyorum :)
cSN7.png
LRda.png
xyN7.png

maşallah çok güzeller sağlıklı bir şekilde yeme düştüğü günleride görün inşaAllah

Maşallah anaçların renkleri çok güzel. kaliteli yavrular gelecek gibi

Maşallah çok güzel kuşlarınızın renkleri yavrularda bir o kadar güzel olacaklar inşallah.

Sağolun bidakine daha çok yavru bekliyorum :D 4 yumurta yaptı birini ben catlatttim yanlışlıkla diğeri de boştu annenin kizismasi bitti neden olabilir yani artık cere kahverengi değil beyaz oldu

Sağolun bidakine daha çok yavru bekliyorum :D 4 yumurta yaptı birini ben catlatttim yanlışlıkla diğeri de boştu annenin kizismasi bitti neden olabilir yani artık cere kahverengi değil beyaz oldu
sıkıntı etmeyin bende de 6 yumurta oldu iki yavru çıktı :) benimde ikinci kuluçkada beklentim yüksek ama nasip göreceğiz artık neler olacak. Sıkıntı yok cereye aldanmayın nice beyaz cereli dişiler kahverengi cerelilerden önce yavru verebiliyor.

Hormonal bi hastalığı olmasın da 4 5 günde bu renk oldu
mE0nvV.png

çerenin beyaz ve kahverengi olmasına takılmayın illa kahverengi olacak diye bir kaide yok çiftleşme için. O plastik tünekleri kullandınız sürece çok boş yumurta çıkar :) biran önce ahşap tüneğe geçmeniz lazım

Hocam benim kuslar kafeste ciftlesmiyorlar zaten :) 4 yumurtanın 1i boş geldi ilk kuluçka da bakalım daha iyi performans olur belki :)
B8j3op.png

Son düzenleme:
Maşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi