Karadeniz Pet

büyüyoruz, renkleniyoruz :)

Fatih SEVİM

Meraklı Üye
Arkadaşlar uzun süren uğraşlarımızın meyvelerini almaya başladık çok şükür. 8 takımımızın tamamında yavru yumurta var. Maşallah.

aXNGpz.jpg

ZYzERG.jpg

nENWdV.jpg

1NZgWN.jpg

aXNGQ4.jpg

RQpPlY.jpg

znpBzR.jpg

Bereketli olsun. Bazı folluklara biraz daha talaş ilave ederseniz dışkılarını kurutur ve daha temiz kalır.

Öneriniz için teşekkürler levent Bey. Hala yumurtadan çıkmamış yavruların olduğu folluklar var. Yavruların tamamı çıkmadan daha önce benzer sebeplerden müdahale ettim. Kötü tecrübelerim oldu. Bu yüzden bekliyorum bir süre daha.

Tabiki kuslarinizi siz daha iyi tanirsiniz ona gore davraniyorsunuz. Bazı kuşlar mudahele edilmeyi asla kabul etmiyor kuluçka döneminde. Son resimdeki 4 yumurta ve 3 yavrulu follukta bulunan öndeki yumurta kararmış , sanırım içinde ölmüş gibi. İnşallah diğerleri çıkarlar..

Tabiki kuslarinizi siz daha iyi tanirsiniz ona gore davraniyorsunuz. Bazı kuşlar mudahele edilmeyi asla kabul etmiyor kuluçka döneminde. Son resimdeki 4 yumurta ve 3 yavrulu follukta bulunan öndeki yumurta kararmış , sanırım içinde ölmüş gibi. İnşallah diğerleri çıkarlar..
Onu ben de öyle düşünmüştüm. İki gün önce ışıkla baktığımda kıpırdadığını gördüm içinde. Yarın akşam üzeri bakacam tekrar. Takibindeyim o yumurtanın teşekkurler.

Daha guzelleri sizlerin olsun arkadaslar. Burada herkes birseyler yapmaya calisiyor. Herkesin kendine gore dogrulari var. Ama bu dogrular belirlenirken kuslarimizin davranislarina gore karar veriyoruz. Her kusun kendine gore degisik huylari olabiliyor. Biz fatihle birlikte kendi capimizda birseyler tapmaya calisiyoruz. Burada cok tecrubeli ve iyi ustalardanda gerektiginde bilgi alip uyguluyoruz. Hayirlisi bakali. Allah herkesin gonlune gore versin. İnşallah yavrularimizin yem kırdığı günleride göruruz.

Maşallah, bereketli üretimler olsun. Inşallah tam tuylenmis hallerini de görürüz. Sezona çok iyi başladınız, inşallah zamanla daha da iyi olacak. Cem Açıkgöz gerekli açiklamayi yapmış.

Maşallah, bereketli üretimler olsun. Inşallah tam tuylenmis hallerini de görürüz. Sezona çok iyi başladınız, inşallah zamanla daha da iyi olacak. Cem Açıkgöz gerekli açiklamayi yapmış.

Teşekkürler bünyamin usta. Kuşlarımız genç onlarda tecrübe kazanıyor. Bizde birşeyler yapmaya çalısıyoruz. Aslında kuşlardaki istek bizide heveslendiriyor.

kime caps aciyon adam ol. insanca sana bi oneri verdik
Lan bak adam ol falan ne biçim konuşuyosun. gece gece özelden yazmışsın orayı cevaplarken bi de burdan yazmışsın. Öneriyi üslubun düzgün yaparsın düzgün cevap alırsın. Ne o öyle kardeş oraları bi temizle. Bak nakalım bi doğru durüst öneri yapanlara nasıl cevap vermişiz

Geri