Karadeniz Pet

büyüyoruz, renkleniyoruz :)

Lan bak adam ol falan ne biçim konuşuyosun. gece gece özelden yazmışsın orayı cevaplarken bi de burdan yazmışsın. Öneriyi üslubun düzgün yaparsın düzgün cevap alırsın. Ne o öyle kardeş oraları bi temizle. Bak nakalım bi doğru durüst öneri yapanlara nasıl cevap vermişiz
ne diyim lan birader mi diyim. samimiyet cercevesinde kardes dedim. kusun icin dedim sanki kotu birsey dedim

ne diyim lan birader mi diyim. samimiyet cercevesinde kardes dedim. kusun icin dedim sanki kotu birsey dedim
Kuş için olumsuz bişey de diyebilirdin sıkıntı yok bi bak bakalım önerisini düzgün yapanlara nasıl cevap vermişiz. Bak gecenin bilmem kaçı olmuş. Burda adam ol falan germe insanı. Özelden de bi taraftan yazacam diye kasma. Sabah işe gidecem hafi git yat nak sen de hadi. Yatmıycaksan da işi uzatma.

Kuş için olumsuz bişey de diyebilirdin sıkıntı yok bi bak bakalım önerisini düzgün yapanlara nasıl cevap vermişiz. Bak gecenin bilmem kaçı olmuş. Burda adam ol falan germe insanı. Özelden de bi taraftan yazacam diye kasma. Sabah işe gidecem hafi git yat nak sen de hadi. Yatmıycaksan da işi uzatma.
neyse seviyene dusmuyecem hadi git yat ben burdayim birsey olursa. yazarsin ozelden ;)

Seviyen yazdıklarından belli senin zaten. Klavye kahramanlığı yapma. Bişey olursa burdaymış. Bak uzatma.

Seviyesiz fatih:D senin işin gücün yokmu niye cevap yazıyosun. Sen genç olmadınmı kanı kaynıyo işte. Yat uyu

Bak abisi şimdi yazdiğın adam 37 yaşında ben 36 yaşindayım yaşlı adamlarız biz kaldıramayabiliriz bazı şeyleri ondandır. Sen kuşuna kötü bişey demdinde bence yinede msjlarda biraz daha sakin olsan iyi olur ;)

Maşallah @Fatih SEVİMM hocam. Tüyleri kadar ömürleri olur inş.. Bereketli olsun

Bak abisi şimdi yazdiğın adam 37 yaşında ben 36 yaşindayım yaşlı adamlarız biz kaldıramayabiliriz bazı şeyleri ondandır. Sen kuşuna kötü bişey demdinde bence yinede msjlarda biraz daha sakin olsan iyi olur ;)

Öncelikle Fatih abimizin kuşlarına maşallah diyelim.

İkinci olarak da burası forumla ilgili tavsiye yeri değil ama, bütün üyeler kullanıcı adı olarak isim soyisimle kaydolsa ve forumda profil resminin altında "yaş, ikamet, meslek" gibi bilgileri yazsa, insanlar birbirlerine nasıl hitabedeceğini bilir ve bazı tatsızlıkların önüne geçilir diye düşünüyorum.

Hayırlı üretimler, sağlıklı yavrularınız olsun.

İkinci olarak da burası forumla ilgili tavsiye yeri değil ama, bütün üyeler kullanıcı adı olarak isim soyisimle kaydolsa ve forumda profil resminin altında "yaş, ikamet, meslek" gibi bilgileri yazsa, insanlar birbirlerine nasıl hitabedeceğini bilir ve bazı tatsızlıkların önüne geçilir diye düşünüyorum.

@Süleyman Kara teşekkür ederim. Tavsiye tabiki olabilir. Ben yazışma esnasında acaba kaç yaşında birisiyle yazışıyorum diye de düşünmedim. Sonradan anladım kanı kaynıyo heralde. Ama adam ol ifadesi yüzünden saat gece 3 te uyuyabildim inan bana. Derdim külhanlık falan değil ama çok merak ediyorum bu lafı göz göze gelsek söyleyebilecek cesaret var mı acaba. Herneyse uzatmayalım boşverelim.

Sana iyi dileklerin için tekrar teşekkür ediyorum.

Ben şahsen karşımdaki insana usta veya bey/hanım diye hitab ediyorum. Böylesi daha garanti :) ayrıca yapıcı her turlu tavsiyeye açığız. Seviyeyi korumak gerekli.

Geri