Karadeniz Pet

Büyüyrn yavruları ne yapayım?

BAGCILARLI

Meraklı Üye
Kolay gelsın arkadaslar bişi sorucam eve geldıgımde yavrumun yuvalıklta olmadıgını gorunce panıklendım ama yyemlıgın ıcındeymıs napmam lazım ayırıp baska kafese koyayımmı annesımı cıkarmısMIDIR ACABA SIMDI BEN KOYDUM YUVALIGA
nmppr1.jpg

Son düzenleme:
Birkaç defa daha dışarı çıktığında yuvalığa geri koyun. Eğer çıkmaya devam ederse kafes tabanına yem döküp takip edin.

Kolay gelsın arkadaslar bişi sorucam eve geldıgımde yavrumun yuvalıklta olmadıgını gorunce panıklendım ama yyemlıgın ıcındeymıs napmam lazım ayırıp baska kafese koyayımmı annesımı cıkarmısMIDIR ACABA SIMDI BEN KOYDUM YUVALIGA
nmppr1.jpg

anaçlar yavruya zarar vermediği sürece en az 35 günlük oluncaya kadar kafesini değiştirmezseniz iyi olur,kafeste babası ona yem yemeyi su içmeyi kafes adabını :) öğretecek,sevmek için yada yuvalık temizliği için alıyorsanız yavruyu nereden aldıysanız oraya koyun,yuvasına dal darı koyup aspur serpiştirirseniz iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

maaşallah yavru çok güzel aynı benim yavruya benziyor.aşağıdaki fotoğrafta 30 günlük,bu gün 34 günlük oldu hala kafesinde anne baba yanında duruyor.

tesekkur ederım abı

Geri