petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Büyüyünce ölüyorlar.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kurtcan tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    ARkadaşlar.2-3 çiftim yavruları 2,5 --3 haftalık olduktan sonra beslemeyi bırakıyorlar ve açlıktan ölüyor yavrular.Sebebini bir türlü anlayamadım.Lütfen bu konuda bir çözüm yolu bulalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Yardım yok mu?

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Bir sürü nedeni olabilir belki ciftlesme için beslemiyorlardir anneyi veya babayı ayır kuşlar yumurtadan cikinca

3. kurtcan

kurtcan New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam.Babayı mı ayırayım ,anneyi mi?

4. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Anneyi ayır baba bakar ins

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ayırma taraftarı degilim ama illede ayırıcam diyorsan yavru kusların tüylenmesini bekle. yoksa sonuc yine kusların ölümü olur

6. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    yavrular büyüyünce yem harici gıdalar ver mama türü örneyin birgün havuç rendesi ertesi günü biryaprak marul yumurtaver anne bababa zorlanmadan doyuracaktır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

anne babadan sakın ayırmaiki kuş bakamazken tek kuş hiç bakamaz

Sayfayı Paylaş