petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çakıl'dan kareler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Tahsin ÖZDEN tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tahsin ÖZDEN

[​IMG] ayrıntıyı yakala :)

resimler yan yüklenmiş ya

#1 Tahsin ÖZDEN, 18 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2014
  2. tansel canbaz

Maşallah çok yakışıklı bir kuş :)

3. Tahsin ÖZDEN

biraz daha büyüsün o hallerini de merak ediyorum maşallahı var çok ta gür sesi hele bi ıslık atışı var muhteşem o anını yakalarsam video olarak yayınlarım.

4. Filiz BAYIR

Bu kuşunuz yeni mi tahsin bey...maşuk nasıl yeni videolarını bekliyorum merakla banyo videosunu yayınlayacaktınız diye hatırlıyorum....

5. Tahsin ÖZDEN

evet bu kuş yeni eğitim aşamasındayız daha. maşuk büyüdü çakıla tıpatıp benzeyen bi dişiyi eş tuttu ama kıyamadım ayırdım kayınçomda şimdi çakılın eğitimi bitene kadar orda misafir olarak kalıcak

6. Filiz BAYIR

nEDEN KIYAMADINIZ AYIRDINIZ ANLAMADIM..MAŞUK İYİ ALIŞMIŞTI NEDEN GÖNDERDİNİZ BU YENİYİ NEDEN ALDINIZ...KAFAM KARIŞTI KUSURA BAMAYIN :eek:

7. Tahsin ÖZDEN

kayınçomun kuşu hastalanıp öldü bende bu kuşu hediye olarak aldım ona şimdi eğitiyorum eğitimi bitince vericem maşuk misafir olarak gitti geri gelecek eş durumunu ilgisini azaltmaması için ayırdım hem baba olması için daha erken 8-9 kelime öğrendi dahada ilerlemesini istiyorum kayınçomda ses kaydı derslerine devam ediyo çakılın eğitimi bittiğinde tekrar evine geri dönecek maşuk ikiside birbirinden etkilenmesin diye ayırdım. umarım açıklamam yeterli seviyede olabilmiştir filiz hanım. :)

8. Filiz BAYIR

çok güzel açıklamışsınız teşekkürler :) maşuktan videolar bekliyorum geldiğinde :)

9. Tahsin ÖZDEN

hazırda var eşimin telefonda kayıtlı saat 4 gibi yüklerim mısır show yapıyodu keyifli bi video.

Sayfayı Paylaş