Karadeniz Pet

çakıl'dan kareler

• Konbuyu başlatan Tahsin ÖZDEN
  • Başlangıç tarihi
T

Tahsin ÖZDEN

Guest
emnRE4.jpg

Kr7yEP.jpg

xApGnq.jpg
ayrıntıyı yakala :)

x3dgvp.jpg

KlV43g.jpg

wMrR09.jpg

xJvWan.jpg

eo1yjR.jpg

resimler yan yüklenmiş ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraz daha büyüsün o hallerini de merak ediyorum maşallahı var çok ta gür sesi hele bi ıslık atışı var muhteşem o anını yakalarsam video olarak yayınlarım.

Bu kuşunuz yeni mi tahsin bey...maşuk nasıl yeni videolarını bekliyorum merakla banyo videosunu yayınlayacaktınız diye hatırlıyorum....

evet bu kuş yeni eğitim aşamasındayız daha. maşuk büyüdü çakıla tıpatıp benzeyen bi dişiyi eş tuttu ama kıyamadım ayırdım kayınçomda şimdi çakılın eğitimi bitene kadar orda misafir olarak kalıcak

evet bu kuş yeni eğitim aşamasındayız daha. maşuk büyüdü çakıla tıpatıp benzeyen bi dişiyi eş tuttu ama kıyamadım ayırdım kayınçomda şimdi çakılın eğitimi bitene kadar orda misafir olarak kalıcak
nEDEN KIYAMADINIZ AYIRDINIZ ANLAMADIM..MAŞUK İYİ ALIŞMIŞTI NEDEN GÖNDERDİNİZ BU YENİYİ NEDEN ALDINIZ...KAFAM KARIŞTI KUSURA BAMAYIN :eek:

kayınçomun kuşu hastalanıp öldü bende bu kuşu hediye olarak aldım ona şimdi eğitiyorum eğitimi bitince vericem maşuk misafir olarak gitti geri gelecek eş durumunu ilgisini azaltmaması için ayırdım hem baba olması için daha erken 8-9 kelime öğrendi dahada ilerlemesini istiyorum kayınçomda ses kaydı derslerine devam ediyo çakılın eğitimi bittiğinde tekrar evine geri dönecek maşuk ikiside birbirinden etkilenmesin diye ayırdım. umarım açıklamam yeterli seviyede olabilmiştir filiz hanım. :)

çok güzel açıklamışsınız teşekkürler :) maşuktan videolar bekliyorum geldiğinde :)

hazırda var eşimin telefonda kayıtlı saat 4 gibi yüklerim mısır show yapıyodu keyifli bi video.