Karadeniz Pet

Çam tahtadan yavrulukları hazır...

cetinates

Paylaşımcı Üye
piyasadaki yavrulukları pek beğenmedim,kendim bir yavruluk yaptım,pekte zor olmadı,6 parça 10 mm çam tahta,2 tane tavla menteşesi,2 tane askı,1 tanede plastik folluk...kuşlarımdan hayırlısıyla yavruda alabilirim inşallah.

• Beğen
Tepkiler: uba
çok güzel olmuş, ellerine sağlık

Super olmus, elinize saglik.

Emeğine sağlık. Ancak daha iyi bir yuvalık yapabilirdin. İmkan varsa kapısını yandan veya arkadan aç. bu şekilde folluğu çıkarmak zor olur. Ayrıca folluk yuvalığa yanlarından sıfır otursun. Yavrular biraz büyüdüklerinde yuvalık ile folluk arasına düşmesinler.

Emeğine sağlık. Ancak daha iyi bir yuvalık yapabilirdin. İmkan varsa kapısını yandan veya arkadan aç. bu şekilde folluğu çıkarmak zor olur. Ayrıca folluk yuvalığa yanlarından sıfır otursun. Yavrular biraz büyüdüklerinde yuvalık ile folluk arasına düşmesinler.

önerileriniz için teşekkürler,folluğun 4 tarafında 5 er mm boşluk var,yukarıdan da kolay çıkartabiliyorum,yedek folluğumda var,bu şekilde kullanayım ileride sorun olan durum olursa düzeltirim diye düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

çok güzel olmuş, ellerine sağlık

Super olmus, elinize saglik.

teşekkür ederim

Eline emeğine sağlık Çetin Abi.
Bu yuvalıklarla bol bol yavru alırsın İnşallah.

Çetin Abi emeğine sağlık. Gayet güzel gözüküyor. Güle güle kullan. Bol bol yavru al inşallah.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,hep beraber kuşlarımızdan bol yavru alırız ve sağlıkla büyütürüz inşallah.

Emeğinize sağlık.

cok guzel olmus emeginize saglik.Insallah kisa surede yavrularini da alirsiniz..

piyasadaki yavrulukları pek beğenmedim,kendim bir yavruluk yaptım,pekte zor olmadı,6 parça 10 mm çam tahta,2 tane tavla menteşesi,2 tane askı,1 tanede plastik folluk...kuşlarımdan hayırlısıyla yavruda alabilirim inşallah.

elinize kolunuza sağlık çok güzel olmuş. Bol bol yavru almanız dileği ile ... Bu arada çam tahtaları nereden temin ettiniz....

elimde kalınlıktan geçirtip sildirebileceğim 2,5 cm lik tahtalar vardı onları sildirtip uygun boylara kestirttim,kereste satan birisinden 20 cm eninde 1,5-2 mt uzunluğunda 2,5 luk çam tahta satınalıp yaptırabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

1 aya kalmaz yumurtlar abi inşallah

inşallah Kenan, sağol.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

teşekkürler