Karadeniz Pet

Cam Yemlik

absah

Yeni Üye
İnce cam (3mm) ve az miktarda silikon kullanarak yaptığım yemlik.

Sakıncalı kaşındıkları zaman sürterse kesebilir

Elinize emeğinize sağlık. Yemin biriktiği ön taraftaki yerin yüksekliğini daha az hatta yok gibi yapsaydınız kabuk üfleme sorunu olmazdı gibi geldi bana.

Sakıncalı kaşındıkları zaman sürterse kesebilir
Aynı fikirdeyim. Güzel duruyor fakat kullanışlı değil gibi.

çok hoş olmuş, bayram şekerliği gibi..
cam kenarları traşlı gibi, kuşlara zararı olmaz..
yalnız o tünek gibi düz olan yere yapıştırdığınız slikon
sakıncalı...
büyük olasılık kaybasınlar diye düşünmüşsünüzdür.
ama kuşlar onları kemirerek yerinden sökecektir..
emeğinize sağlık...

Yorumlarınız için teşekkürler.Camlar muntazam bir şekilde zımparalanmıştır.Muhabbet kuşuna göre yaptığınız eleştirilere katılıyorum.Yem biriken yerleri yüksek yapmamın nedeni (hatta resimde göründüğü gibi sonradan 7 mm daha yükselttim) minyatür kumru beslememden sebeptir.Yemlerin kabuklarını çıkarmadan tüketiyorlar.Doğru tahmin etmişsiniz,ayakları kaymasın diye sürdüğüm silikonlar ise çok oyuncu kuşlar olmadıkları için ilgilerini çekmedi.

Son düzenleme:
Zararlı dişiler kızgınlık döneminde her yeri kemiriyor eğer ki camı kemirirken cam ufacıcık parçalnsa bile ağzını boğazını kesebilir camlar parçalanırken ufak toz taneleri de saçar unutmayın , koca camı nasıl yutucak demeyin .

Birbirimize karşı daha yapıcı konuşmalar yapalım.
Üzülmeyelim, üzmeyelim. Sevgi ve saygı çerçevesinde kalırsak mutlu mesut yaşar gideriz. Ayrıca Rüstem haklı [MENTION=13952]can Kaya[/MENTION]. Üzerinden uzan zaman geçmiş konuya böyle bir sözle cevap vermek doğru olmamış.