Karadeniz Pet

CAMA ÇARPTI HAFİF KANAMASI OLDU..

barısalgın

Meraklı Üye
yardımcı olabilir misiniz Bİ ÖNERİNİZ VAR MI SİZCE ANORMAL BİR DURUM YAŞANIR MI? çok kötü çarptı korkuyorum bir şey olacak diye şuan iyi görünüyor ama uygulamma gereken bir şey var mı lütfen yardım edin..

Ekli dosyalar

• unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 39
  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    29.1 KB · Görüntüleme: 31
  • unnamed (3).jpg
    unnamed (3).jpg
    23.1 KB · Görüntüleme: 31
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    20.9 KB · Görüntüleme: 34
Benim kusumda ayni olayi yasadi ve atlatti. Bir sure gozlemledim cok sukur iyiydi. Yem yiyip su icmeye baslayimca rahatladim. Bence sizde izleyin hareketlerini ama iyi gibi gozukuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

birşey olacağını zannetmiyorum.ama yinede gözlemleyin bir kaç saat.kuşunuz neden çarpmış olabilir, belliki sizede alışkın.

Benim kusumda ayni olayi yasadi ve atlatti. Bir sure gozlemledim cok sukur iyiydi. Yem yiyip su icmeye baslayimca rahatladim. Bence sizde izleyin hareketlerini ama iyi gibi gozukuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
şuan bana bakıyor valla iyi görünüyor ama yine de var bende bi tedirginlik sağolun yardımınız için..

birşey olacağını zannetmiyorum.ama yinede gözlemleyin bir kaç saat.kuşunuz neden çarpmış olabilir, belliki sizede alışkın.
perde açıktı dışarısı sanıp oraya dogru hamle yaptı bilinçsizce çarptı.1 haftadır bende, her an onunlayım evde oldugumda kendini sevdiriyor öptürüyor ama hala bize konmaya alışmadı biz alıyoruz elimize uctugunda gelip bizim omzumuza kafamıza konmuyor.bekledıgımden hızlı alıstı bana asırı baglandım bana bakıyor sürekli :)

Aynı durum benimde başıma geldi yine aynı ceresi yaralandı ama kuşuma çok şükür bir şey olmadı çarpmadan sonra yere duşmediyse toparlar

Geçmiş olsun. Önemli boyutta bir yaralanma yok bence. Benim kuş da çarpmıştı cerede nokta şeklinde bir yara oluştu. Duvara falan çarpmıyorsa uçmasında sakınca yok perde kapalı olmak şartıyla.

Geçmiş olsun. Önemli boyutta bir yaralanma yok bence. Benim kuş da çarpmıştı cerede nokta şeklinde bir yara oluştu. Duvara falan çarpmıyorsa uçmasında sakınca yok perde kapalı olmak şartıyla.
teşekkürler işte bizim arkadaslara baya kızdım zaten baya durdu benle dısarıda her şeyi kemiriyor ya zararı olur mu sizce

Çoğunu yeme değil de oynamak için kemiriyordur. Paslı küflü ağzına yapışacak bişey olmadığı sürece sıkıntı olmaz heralde.

Geri