petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

CAMA ÇARPTI HAFİF KANAMASI OLDU..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve barısalgın tarafından 13 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    yardımcı olabilir misiniz Bİ ÖNERİNİZ VAR MI SİZCE ANORMAL BİR DURUM YAŞANIR MI? çok kötü çarptı korkuyorum bir şey olacak diye şuan iyi görünüyor ama uygulamma gereken bir şey var mı lütfen yardım edin..

Ekli Dosyalar:

2. bademvefistik

Beğenileri:
    12
    Benim kusumda ayni olayi yasadi ve atlatti. Bir sure gozlemledim cok sukur iyiydi. Yem yiyip su icmeye baslayimca rahatladim. Bence sizde izleyin hareketlerini ama iyi gibi gozukuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barısalgın bunu beğendi.
  3. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    26
    birşey olacağını zannetmiyorum.ama yinede gözlemleyin bir kaç saat.kuşunuz neden çarpmış olabilir, belliki sizede alışkın.

barısalgın bunu beğendi.
  4. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    şuan bana bakıyor valla iyi görünüyor ama yine de var bende bi tedirginlik sağolun yardımınız için..

5. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    perde açıktı dışarısı sanıp oraya dogru hamle yaptı bilinçsizce çarptı.1 haftadır bende, her an onunlayım evde oldugumda kendini sevdiriyor öptürüyor ama hala bize konmaya alışmadı biz alıyoruz elimize uctugunda gelip bizim omzumuza kafamıza konmuyor.bekledıgımden hızlı alıstı bana asırı baglandım bana bakıyor sürekli :)

6. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı durum benimde başıma geldi yine aynı ceresi yaralandı ama kuşuma çok şükür bir şey olmadı çarpmadan sonra yere duşmediyse toparlar

7. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    Yok düşmedi ama bi sersemledi umarım bi sorun olmaz sizin kusunuza da gecmis olsun

8. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    Geçmiş olsun. Önemli boyutta bir yaralanma yok bence. Benim kuş da çarpmıştı cerede nokta şeklinde bir yara oluştu. Duvara falan çarpmıyorsa uçmasında sakınca yok perde kapalı olmak şartıyla.

9. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    teşekkürler işte bizim arkadaslara baya kızdım zaten baya durdu benle dısarıda her şeyi kemiriyor ya zararı olur mu sizce

10. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    Çoğunu yeme değil de oynamak için kemiriyordur. Paslı küflü ağzına yapışacak bişey olmadığı sürece sıkıntı olmaz heralde.

11. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    30
    ne bulduysa kemiriyor eşşoğlusu,sağolun yardımlarınız için sizin kusunuzunda masallahı var rengi beni ayrı cezbetti :)

Süleyman Kara bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş