Karadeniz Pet

Camdan dışarıya bakmak

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlarım camdan dışarıya bakmayı cok seviyorlar fakat onlara bir tünek yapmayı düşündüm alan bu bir kartonun üstünemi yapsam diyorum farklı fikirleri olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:
pencerenin üst kısmında duvar varmı yoksa boydan mı pencere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

buyrum söyle birşey yapılabilir. duvara monte edilecek bir raf ile. rafa monte edilcek tahta tünekler ve ağaç dalları ve tekrar dışkıların yere dökülmemesi için tahta tüneğe monte edilen raf

ek296D.jpg

pencerenin üst kısmında duvar varmı yoksa boydan mı pencere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

buyrum söyle birşey yapılabilir. duvara monte edilecek bir raf ile. rafa monte edilcek tahta tünekler ve ağaç dalları ve tekrar dışkıların yere dökülmemesi için tahta tüneğe monte edilen raf

ek296D.jpg

evet var yarım metre kadar duvar var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

öneriniz çok hoşuma gitti fakat rafı nasıl monte edicem onu düşünür oldum şuan :) duvarı delmek bir seçenek fakat öyle bir ekipmanım yok .) birisini cagırsam bunun icin gelmez bile :) kendi memleketimde olsam cok kolayda ögrencilik zor arkadaşlar

resimdeki gibi birşey yapılabilir gibi geldi bana hem sağlam olur sürekli olur. pencerenin açılmayan kanadına yapılabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

ozman şöyle yapın pencerenin önündeki mermer genişliğinde bir saksı alın.ve doğal ağaçtan büyük bir dal koparın sakssınn içine gömün. ağacın ana dalını bir kaç bantla cama sabitleyin. diğer yanlara çıkan dallara zaten kşlara yeter

resimdeki gibi birşey yapılabilir gibi geldi bana hem sağlam olur sürekli olur. pencerenin açılmayan kanadına yapılabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

ozman şöyle yapın pencerenin önündeki mermer genişliğinde bir saksı alın.ve doğal ağaçtan büyük bir dal koparın sakssınn içine gömün. ağacın ana dalını bir kaç bantla cama sabitleyin. diğer yanlara çıkan dallara zaten kşlara yeter

mesleğim ne demiştiniz :D

İyi fikir. Aslında cam balkonu olan yerler için de bişeyler düşünmek lazım.

Geri