Karadeniz Pet

Can Can ile beraber merhaba diyoruz

• Konbuyu başlatan Can can
  • Başlangıç tarihi
C

Can can

Guest
Merhabalar,

3.5 yıldır berabere yaşadığımız 3.5 yaşında oğlum Can Can ile aranıza katıldık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoş geldiniz sitemize güzel kuş maşallah bayağı da kızışmış :)
Sadece bir öneride bulunmak istiyorum; Kafeste çok oyuncak var bende fazla gerek olduğunu düşünmüyorum, bir de ballı kraker ve tünekleri tahta yaparsanız daha sağlıklı olacağına inanıyorum.

Hoşbulduk ,
Teşekkür ederiz.

Daha neler söylüyor , nelerrrrr . :)
Ama konunun başında da belirttiğim gibi ilk yavru kuşumu aldıktan sonra fotoğraflarını burada paylaşmıştım ; hatta forumda her gören "nazar değmesin" diyordu ve malesef kaybetmiştim onu .

Bu yüzden video da paylaşmayı doğru bulmuyorum ;Eğer bu rahatsızlıklarını gösterebilecek başka bir yolum olmasaydı yine video çekmezdim.
Anlayacağınızı düşünüyorum beni. :(

Tevfik AKTUNÇ , aaahh ahhhh ben de çok istedim ;ama şöyle anlatayım :

İki tane birisi daha yüksek olan Hagen Vision evi var onun ;biri Ankara biri Samsun'da ;ilk aldığımda doğal ağaçtan yapma vidalı tünekler aldım ona ve hepsi doğal ağaçtı.

Ama bu mantarı gördükten sonra derhal o ağaçları attım bakteri tutuyordur diye ; çünkü bazı yerleri delik delik olmuştu ve sürekli kemiriyordu da.

Bu yüzden iki kafesine de Hagen'in orjinal tüneklerini aldım.

O kafeste sarkan ballı kraker değil darı dalı.

Oyuncakları arasında sadece o başında dikildiği kendinden büyük çanla oynuyor. :)

Onun çanı onun benden sonraki en sevdiği arkadaşı. :)

Hiç istemesem de , çok kızsam da ağzında yem çıkarıp beslediği de oluyor onu.

Bana da fazla gelen o o diğer oyuncakları belki olur da çanını biraz rahat bırakır diye taktım ;ama nafile . :)

Videoda gözüken rahatsızlıkları için ne diyorsunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi: