petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Can Can ile beraber merhaba diyoruz

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Can can tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Can can

Can can Guest

Merhabalar,

3.5 yıldır berabere yaşadığımız 3.5 yaşında oğlum Can Can ile aranıza katıldık.

#1 Can can, 2 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2013
  2. Onur TEKİN

Hoşgeldiniz. iyi forumlar. :)

3. Can can

Can can Guest

#3 Can can, 2 Kasım 2013
  4. kartall82

kartall82 Guest

maşallah aramıza hoşgeldiniz

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

maşallah aramıza hoşgeldiniz. dostum.

6. Hayat

Hayat Guest

hoş geldinizz :)

7. Tevfik AKTUNÇ

Hoş geldiniz sitemize güzel kuş maşallah bayağı da kızışmış :)
    Sadece bir öneride bulunmak istiyorum; Kafeste çok oyuncak var bende fazla gerek olduğunu düşünmüyorum, bir de ballı kraker ve tünekleri tahta yaparsanız daha sağlıklı olacağına inanıyorum.

8. Can can

Can can Guest

Hoşbulduk ,
    Teşekkür ederiz.

Daha neler söylüyor , nelerrrrr . :)
    Ama konunun başında da belirttiğim gibi ilk yavru kuşumu aldıktan sonra fotoğraflarını burada paylaşmıştım ; hatta forumda her gören "nazar değmesin" diyordu ve malesef kaybetmiştim onu .

Bu yüzden video da paylaşmayı doğru bulmuyorum ;Eğer bu rahatsızlıklarını gösterebilecek başka bir yolum olmasaydı yine video çekmezdim.
    Anlayacağınızı düşünüyorum beni. :(

Tevfik AKTUNÇ , aaahh ahhhh ben de çok istedim ;ama şöyle anlatayım :

İki tane birisi daha yüksek olan Hagen Vision evi var onun ;biri Ankara biri Samsun'da ;ilk aldığımda doğal ağaçtan yapma vidalı tünekler aldım ona ve hepsi doğal ağaçtı.

Ama bu mantarı gördükten sonra derhal o ağaçları attım bakteri tutuyordur diye ; çünkü bazı yerleri delik delik olmuştu ve sürekli kemiriyordu da.

Bu yüzden iki kafesine de Hagen'in orjinal tüneklerini aldım.

O kafeste sarkan ballı kraker değil darı dalı.

Oyuncakları arasında sadece o başında dikildiği kendinden büyük çanla oynuyor. :)

Onun çanı onun benden sonraki en sevdiği arkadaşı. :)

Hiç istemesem de , çok kızsam da ağzında yem çıkarıp beslediği de oluyor onu.

Bana da fazla gelen o o diğer oyuncakları belki olur da çanını biraz rahat bırakır diye taktım ;ama nafile . :)

Videoda gözüken rahatsızlıkları için ne diyorsunuz ?

#8 Can can, 2 Kasım 2013

Sayfayı Paylaş