Karadeniz Pet

Cancan sabahtan beri aynı

• Konbuyu başlatan Tolga SEZER
  • Başlangıç tarihi
T

Tolga SEZER

Guest
Arkadaşlar selamın aleyküm

Şimdi beni eskiler tanır gibi bir muhabbete girmeyeceğim burada bulunmamızın sebepleri ''canlarımız'' dır.

Benim de cancan ım sabahtan beri aynı pozisyonda. Kendisi o kadar saf o kadar da canlı bir kuştur ki çizgizisini hiçbir gün bozmaz. Ama bugün sabahtan beri hem uyuyor, hemde tüyleri bir kabarık. Sanırım üşüttü. Ne yapabilirim? Çok sağolun.

dqOvOQ.jpg

ishali falan var mı üşütmüş ve ishal olmuş galiba

Kuru ayva yaprağı demleyip içirirseniz iyi gelecektir, meyve olarak da ayva verebilirsiniz. Ayva vermeniz ishali de önler, soğuk algınlığı etkilerini de azaltır ya da ilerlememişse yok eder. Bir başka bitkisel çözüm keçiboynuzu tozudur. Özellikle ishale öneriyorum fakat araştırırsanız vitamin ve mineral deposu olduğunu göreceksiniz. Birçok faydası daha var. Bİlhassa solunum yolu hastalıklarında. Lütfen bunu araştırın, hemen ilaç vermek istemiyorsanız deneyin derim. A,B.D,E vitaminleri yönünden oldukça zengin. Zaten üşütmeyi erken farkederseniz yapmanız gereken vitamin vermektir. Siz hem vitamin takviyesinde bulunmuş olursunuz, hem ishali önlersiniz hem de biraz da olsa enerji vermiş olursunuz. Ama ilaç kullanmak istiyorsanız Konu ile ilgili başlıklarda da önerilen ilaçlara ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Geri