Karadeniz Pet

canım kızım öldü :(

selen canaydın bedel

Onursal Üye
az önce erkeğin yanına tüneğe zor çıktı bütün gündür yuvadaydı az önce elime aldım kısık sesle cik cik yapıyordu popo kısmı sertti büyük ihtimal yumurta tıkanması yüzünden öldü :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(

çok üzüldüm kıyamam :( keşke daha önce farkedebilseydiniz yumurta tıkanmasının çareleri var

Off yaa çok üzüldüm :(

ağlama krizine girdim poposunun yanında ur gibi bişey çıkmıştı ama ne büyüdü ne bişey oldu ur mu yoksa tüy mü çıkıyor çözemedik oğlumuz eşini arıyor napıcaz bilmiyorum :( :( :( :(

Canının sağolsun yapabilecek hiçbir şey yok kelimeler anlamsız kalıyor bu durumda :(

uyuyamadım erkenden oğlumun yanına geldim bana bakıp sanki anne eşim nerde diyor yapıcak bişey yok çok acı bir durum..yeni eş alıcaz buakşam veya cumartesi eşide küçük almak istiyorum eşimle karar vericez..

geçmiş olsun bende de gecen yumurta tıkanması oldu hayvancağız olecekti poposuna zeytin yağı damlattım şükür yumurtladı rahatladı

geçmiş olsun bende de gecen yumurta tıkanması oldu hayvancağız olecekti poposuna zeytin yağı damlattım şükür yumurtladı rahatladı

ya anlayamıyordum yani şu şekilde anlayamıyordum bi bakıyordum sertlik vardı bir bakıyordum yumurtayı eritmiş orası yumuşaktı..birde dün bütün gün nerdeyse yuvadaydı bir ara yuvanın kapağını açıp konuştum kızım neyin var falan dedim titretti kendini sonra eşi yuvaya girdi oturdular çıktılar kafese oyunlar oynadılar hani hasta mı yoksa yumurtlamaya mı çalışıyor diye bişey yapmak istemedim hayvan zaten yumurtlarken zorlanıyor birde ben strese sokmayayım dedim kafesi yanıma aldım parmağımın üstüne kondu kafesin içinde kaşıttırdı kendini falan gecede tüneğe zor çıktı kanatlarını açarak o anda zaten kızım noluyor sana dedim elime aldım kısık sesle cik cik dedi sanırım canı yanıyordu poposuna zeytinyağı sürdüm o anda farkettik ur gibi bişey vardı ama ur deği dedi bir abi tüy tıkanması dedi çekin dedi biz canı acır diye çekmedik orasını kanatmış ondan sonrada elimde öldü zaten..

Başınız sağolsun,çok üZücü

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

geçmiş olsun bir dahan yaşamassınız inşaAllah...

Geçmiş olsun :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri