Canıma ne oluyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve gulperi tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. gulperi

gulperi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Tahmini 6 aylık erkek bir kuşum var ismi can. Onu çok seviyorum o da beni çok seviyor opuyor konuşuyor da.yalnız son zamanlar cok aşırı tüy dökuyor ve doğru dürüst yem yemiyor. Çok zayifladi.,tuylerinin rengi soldu gibi oldu sanki ve hapsuruyor devamli.gosterdik usutmus dediler ve à vitamini verdiler hafif antibiyotikli ama sanki o vitamin tüy dökümünü fazlalastirdi ve tuylerini soluk renk yaptı. Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin.

2. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL Profesyonel

Beğenileri:
    2
    Yer:
    Ordu
    Resim koyarsanız size daha iyi yardımcı oluruz. Hastalıkları görmeden net bilgi olmaz. belki sizin gözünüzden kaçmış püf noktalar olabilir.

3. gulperi

gulperi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim ilginiz için resmini çektim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Böyle ara ara beyazlıklar hiç yoktu yüzündeki o araliklar yoktu çok güzeldi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:03 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:05 -->-> Daha önceki mesaj 11:03 --

Çok yakın çektiğim için kilolu gibi çıkmış Oysaki çok zayifladi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:05 --

Deep vitamin iyi midir kuru toz halinde vitamin varmış b vitamini ve o vitamini almayi düşünüyorum ne dersiniz

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    362
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Çok çirkin olmuş maşallah kusunuza sağlıklı görünüyor tüy dökümünü atlatacaktir hava akimindan koruyun arada banyo yaptırın

5. gulperi

gulperi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim ☺ evet çok cirkin oldu :) güldüm :))banyo kendisi yapmıyor nasıl yaptirmaliyim?

6. ali sağlam

ali sağlam Profesyonel

Beğenileri:
    0
    b vitamini olarak berovit b12 alın, kısa sürede toparlar. tam suluğa 0.3 cc haftada 3 gün verin

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    362
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Banyo yapmaya zorlamayın arada fıs fıs yapabilirsiniz ama sırıl sıklam yapmayın sakın

8. gulperi

gulperi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Berovit b12 nerde bulabilirim? Suyunu hergün degistirmem mi gerekir? Fisfisli şişeden mi su fislatayim?

9. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL Profesyonel

Beğenileri:
    2
    Yer:
    Ordu
    B vitamin takviyesi ve mama verin toplar kendini.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    362
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Evet fis fis ile ama çok islatmayin ortamı da sıcak olsun

11. ali sağlam

ali sağlam Profesyonel

Beğenileri:
    0

kanatlı hayvan ürünü satan veterinerde bulabilirsin, 4-5 saat suda kalacak ilaç daha sonra saf su vereceksin

12. gulperi

gulperi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Berovit b12 mi olsun peki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

Çok çok teşekkür ederim hepinize çok sağolun. Deep nasıl bir vitamin?

13. ali sağlam

ali sağlam Profesyonel

Beğenileri:
    0

b12 de en iyi ürünlerden birisi berovittir.beroviti alırken küçük şırıngada alın veterinerden, ölçeğini ayarlamak kolay olur. deep tavsiye etmem, hatta petshopta satılan vitaminlerin çoğunu önermem.

Sayfayı Paylaş