Karadeniz Pet

Canlı kuş arayanlara ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admire

Meraklı Üye
01 - Irkı: Jumbo ve İngiliz

02 - Cinsiyeti: Erkek - Dişi

04 - Yaşı: Her ikiside 5-6 aylık civarı

05 - Sağlık Durumu: Çok iyi

06 - Bilezik No: Dişi TKF 2013/55... bilezikli, erkek bileziksiz

07 - Fiyatı: Çifti 120

08 - Geçerlilik Tarihi: 1 Hafta

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ordu

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Otobüs ile gönderilir

11 - İrtibat Telefonu: Site üzerinden mesaj ile, cevap verilir ...

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:

14 - Açıklamalar: Kuşlar oldukça iyi ve hareketliler. Kendime bir çift kuş ayırdığım için elimden çıkartıyorum.

Erkek kuş için kırık diyenlerde var fakat oldukça iri bir kuş, her ikisi de uysallar. Birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar fakat eş değiller, yuvalık takmadım zaten dişi henüz hazır da değil.

Bir hafta içinde satılmaz ise ilan pasiftir. Yakın yerler öncelikli tercihim ...

Son düzenleme:
Maşallah hocam kuşlarınız çok güzel hayırlı satışlar bu bilezik takma hikayesi nedir hocam ?

Federasyona kayıtlı olan üretici bir arkadaştan almış olduğum bir kuş (SAMSUN) , erkek olanda üretim fakat bileziksiz.

Jumbo İngiliz kuşlar değerli kuşlardır ve fiyatları 150- ve üzeridir. kuşlarda özellikle üretim için yaş önemlidir ve hangi üreticiye ayit olduğu anne baba genleri. o yüzden bilezik önemlidir.

kimse 3-4 yaşın daki ve soyu kötü olan bir kuşa yüksek meblada para vermek istemez.

bu yüzden bilezik önemlidir.

Jumbo İngiliz kuşlar değerli kuşlardır ve fiyatları 150- ve üzeridir. kuşlarda özellikle üretim için yaş önemlidir ve hangi üreticiye ayit olduğu anne baba genleri. o yüzden bilezik önemlidir.

kimse 3-4 yaşın daki ve soyu kötü olan bir kuşa yüksek meblada para vermek istemez.

bu yüzden bilezik önemlidir.

Geniş bilgi için sağ olun hocam şimdi o bilezigi federasyona göstersek kuşun gbt si çıkar ozaman

Bu jumbo ve ingiliz neden değerlidir mesela ben çek-lutino-albino kuşların hastasıyım jumbo ve ingiliz bana pek sevimli gelmiyor...

Çok sağlıklılar Maşşallah.Hayırlı satışlar.

Gönderim ücreti görüşülür..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:06 --

Bu fiyata kaçmaz bence, son bir kaç gün...

Son düzenleme:
Fiyat ikisi için mükemmel. Bizim hemşeri biraz uyguna veriyor :)

Bu arada bana özelden Samsun'da üretici soranlar kaçırmasın derim.

Kuşlar satılmıştır, ilginize teşekkürler ...

Kuşlar satıldığına göre konu kilitlenip çöp kutusuna gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri