petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

canli yumurtadan cikarma...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Sehimerdan KARA tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Sehimerdan KARA

2. Umutcan AĞLAR

Şuan yaşıyor mu?

3. Sehimerdan KARA

Cok sukur birsey yok su an ikincide cikti ama bunun gozler sanki biraz olfunlasmamis digerine gore birazda ufak insallah yasarlar

4. Umutcan AĞLAR

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende birkez aynı sorunla karşılaşmıştım ve açılmadığı için kendi elimle açmıştım ama malesef gelişimini tamamlayamadı ve 2. gün öldü :( ilk 3 günü atlatırsa hiçbir sorun olmaz..İnşallah sağlıklı bir şekilde büyür..

6. Umutcan AĞLAR

abi benim bi sorum olacak zayıflık görülür ama dimi?

7. Sehimerdan KARA

İnsallah cumartesi 8 civari cikardim digerine gore acayip oynak insallah yasar bide elimle cikartinca daha bi sevdim bunu :)

8. Sehimerdan KARA

Aynen cok ciliz kaldi sonradan cikana gore ama kursagi dolu annesi bakiyor

9. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Hayır bu benim anlatmak istediğim zayıflık gibi bir etken değil, sadece elimizle açtığımız yumurtayı anne yadırgayabiliyor ve olumsuz sonuçlar çıkabiliyor karşımıza..Ama bu demek değil ki sağlıksız bir yavru olacak..Gayet sağlıklı bir şekilde büyüyenlerede şahit olduk..

10. Sehimerdan KARA

Yok cok sukur annesi bi sorun cikarmadi ilk yuvaya koydum birsey yapmadi sonra bir otmeye basladi sanki sevindi gibi iyide besliyor sukur ama digerleri cikmayacak gibi bunu zor kurtardim digeride sans eseri cikti

11. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Günleri gelmemiştir belki , bence bekleyin ve siz yumurtaları daha fazla elleyip kuşları rahatsız etmeyin..

12. Sehimerdan KARA

Yok bekliyorum zaten gunleri var daha ama yarisi bosalmis kurumus diyorlar kac gundur iceeiyi buharli tutmaya calisiyorum tabi hatanin cogu bende yuvayi gunesin altinda cok beklettim galiba zaten bi yavruyu kaybettik buyuk ihtimalle gunu coktan gecti bide 7 yumurta hepside doluydu masallah

13. Umutcan AĞLAR

internette izlemiştim geniş bir kabın içine çok az miktarda ılık su eklemıstı yumurtarı koymustu ve canlı yumurtalar hareket edıyorlardı burdakı buyuklerıme bı sorun ıstersenız sakıncası yoksa bı deneyın

14. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah yaşar inşAllah :) Hayırlısı olsun.

15. Sehimerdan KARA

Malesef yasamadi bugun sabah cikarken canliydi aksam gelfim ki ölmus :(

16. Umutcan AĞLAR

off :( basın sağolsun

17. Sehimerdan KARA

sagolasın umutcan

18. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Üzüldüm .. Her şeyde vardır bir hayır.. :/

19. Sehimerdan KARA

Aynen öyle hocam eger onu o gün kurtarmaya çalışmasam digerlerini altından alacaktım öldüler diye ama çok şükür iki tane oldu üçüncüde sabaha yolda var bir hayır demekki bunada şükür diger yavrularda bir sorun yok çok şükür...

Sayfayı Paylaş